Pegas Premium - smotana bez kompromisu

Každý milovník smotanovej zmrzliny ocení jej jemnú vyváženosť chutí. Zmrzlina Pegas Premium v sebe skrýva lahodný zážitok. Vstúpte spolu s nami do sveta zmrzliny prevoňanej vanilkou zaliatej do čokoládového pokušenia s pridaním chrumkavých mandlí. Zmrzlina Pegas Premium Almond vám v tomto článku odhalí mrazivé tajomstvá svojej výroby.

Pegas Premium nie je len zmrzlina. Vďaka lahodnej chuti sa z nej stáva závislosť! Prémiová rada zmrzlín Pegas je určená všetkým, ktorí nevedia odolať smotanovej chuti zaliatej v chrumkavej čokoláde s pridaním orieškov, ovocia či extra čokolády. Jej základ tvoria len kvalitné suroviny bez rastlinného tuku a náhrad. Pravá smotana robí zo zmrzliny Pegas Premium lahodný zážitok pre každého. Ak je čokoláda pre vás neodolateľným pokušením, mali by ste siahnuť po Pegas Premium choco. Milovníkov sviežosti zase poteší jemný nádych malinovej príchute v zmrzline Pegas Premium cream and raspberry. Na druhej strane, oriešky nesklamú nikdy. Toto spojenie nájdete v zmrzline Pegas Premium Almond a Pegas Premium Pistachio.

502350-502352-502353-502354-pegas-premium.jpg

Mandľová lahôdka

Smotana, čokoláda a mandle. Pegas Premium Almond je jedinečná smotanová zmrzlina, ktorá neobsahuje žiaden rastlinný tuk, farbivá či náhrady. Vanilka jej dodáva sladkú arómu, čokoláda pošteklí zmysly a zlatisté mandle dotiahnu chuť do dokonalosti. Tejto kombinácii podľahnete.

almond.jpg

Od smotany k dokonalosti

Základ procesu výroby tohto letného pokušenia tkvie v poctivých surovinách. Predstavte si nekonečný "valček" zmrzliny z pravej vanilky a skutočnej smotany. Ten je postupne "krájaný" na jednotlivé kusy, do ktorých sa vloží drevená palička a zmrzlina pokračuje ďalej...

pegas_vyroba_1.jpg

...keď Almond (mandľa), tak poriadne! Mandle sú starostlivo kontrolované tak, aby spĺňali podmienky kvality, pretože svojou chuťou túto zmrzlinu obohatia a dodajú jej extra arómu...

pegas_vyroba2.jpg

...mandle sú následne zmiešané s pravou čokoládou, čo zmrzline Pegas Premium Almond dodá exkluzívnu chuť. Každý kúsok zmrzliny je do tejto zmesi starostlivo namáčaný tak, aby tu bol pomer madlí čo najväčší...

pegas_vyroba3.jpg

...Pegas Premium Almond ihneď spoznáte nielen vďaka jeho jedinečnej chuti, ale takisto jeho baleniu. K tejto fáze dochádza po riadnom zmrazení. Všetky chute sa tak zladia a vytvoria mrazivé pokušenie.

pegas_vyroba4.jpg

Letné večery si priam žiadajú chvíľku sladkého potešenia. Tak prečo si ho nedopriať v podobe exkluzívnych zmrzlín Pegas Premium?

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.