Prima – zmrzlinaBidfood vyvíja, vyrába a dodáva zmrzlinu Prima do obchodov, cukrární a reštaurácií. Vo vlastnom modernom závode v Opave vyrobí 12 miliónov litrov zmrzliny za rok. Medzi ne patria obľúbené nanuky Mrož a Pegas, Ruská zmrzlina, zmrzlinové torty, zmrzlinové vaničky a ďalšie zmrzlinové výrobky.

Informácie pre spotrebiteľov nájdete na www.primazmrzlina.sk
Páči sa Vám Prima zmrzlina? Sledujte ju na Facebooku

So všetkým okolo predaja zmrzliny Vám pomôže Prima Team
Aktuálny sortiment nájdete v e-shope mojBidfood.sk pod značkou Prima

Tradičná zmrzlina

Výroba zmrzlín Prima začala už pred rokom 1989. Dodnes sa väčšina zmrzlín Prima vyvíja a vyrába v závode Bidfood Opava z prvotriednych surovín. Medzi ne patrí tvaroh, smotana, jogurt alebo čerstvé ovocie.

Dnes je Prima významnou pôvodnou značkou. Svojim zákazníkom prináša kvalitnú zmrzlinu s obľúbenými príchuťami. Najžiadanejšia z cca 15 príchutí kopčekovej zmrzliny s veľkým náskokom zostáva vanilková, po nej nasledujú čokoládová a oriešková.

Klasika versus novinky

Prima zmrzlina kladie dôraz na zachovanie klasického sortimentu i jeho obohacovanie o moderné príchute.

Pred každou sezónou prichádza s novinkami a takmer zakaždým sa aspoň z jednej stane hit!

Prečítajte si článok: Extrémni Mroži


Zmrzlina vyrobená s láskou

Vlajkovou loďou Primy sú zmrzliny Mrož, ktoré patria medzi najpredávanejšie značky. Obľúbenosť tejto skupiny výrobkov neustále rastie. Naviac je každoročne výrazne reklamne podporovaná.

Ďalšou populárnou skupinou sú výrobky skupiny Pegas, kde sa Prima snaží prinášať kvalitnú smotanovú zmrzlinu. K najobľúbenejším zmrzlinám patri taktiež Prima Ruská zmrzlina a detské zmrzliny.

Bavte sa s Prima zmrzlinou na www.primahry.eu

Prima zmrzlinový pohár | kompozice čokolády

Impulzné výrobky, rodinné balenia alebo gastro vane?

Široký sortiment zmrzlín pokrýva požiadavky všetkých segmentov trhu. V maloobchode sú zmrzliny Prima jednou z najobľúbenejších značiek ako v impulzných výrobkoch, tak v rodinných baleniach. Samozrejme i v segmente HoReCa, kde majú mraziace boxy Prima, sa impulzná zmrzlina veľmi dobre predáva.

Najvia však Gastro prevádzky odoberajú gastro vane na kopčekovú zmrzlinu (2,5 l až 4,5 l). Pripravujú z nej dezerty a poháre. Zmrzlinu podávajú taktiež ako prílohu k palacinkám alebo zákuskom.
 


Katalóg Zmrzliny Prima 2018

Predstavujeme Vám nový katalóg zmrzlín Prima na rok 2018. Ako každý rok aj v roku 2018 prinášame do novej zmrzlinovej sezóny niekoľko noviniek. Rozširujeme rad obľúbených zmrzlín Mrož o nový rad Sviežeho ovocia a taktiež sme zaradili niekoľko osviežujúcich a hravých zmrzlín pre deti.

Pre cukrárne, kaviarne a reštaurácie prichádzame s tradičnými príchuťami Maková so slivkami či Piknik. Receptúry našich noviniek sme založili na skutočných surovinách, plnej chuti a poctivému prístupu k Vám, našim zákazníkom. Rovnako ako v roku 2017 môžete opäť využiť ponuku našej partnerskej zmrzlinovej značky Häagen Dazs. 

Katalóg Zmrzliny La Panna 2018

Moderné a známe chute celé Európy.

Viac smotany,
viac čokolády,
viac orechov,
viac ovocia,
viac poctivej a remeslnej zmrzliny.


 Menu Jednoporciové dezerty Prima 2017

Lahodné zmrzlinové dezerty so špeciálnou receptúrou alebo v špeciálnom balení. Sladká bodka určená pre hostí, ktorí dávajú prednosť neobvyklému, ale skvelému záveru Vášho menu. 


Menu Kávové osvieženie Prima 2017
 

Menu Koktejlové osvieženie Prima 2017

 

Menu Milkshake osvieženie Prima 2017