Prima – zmrzlinaBidfood vyvíja, vyrába a dodáva zmrzlinu Prima do obchodov, cukrární a reštaurácií. Vo vlastnom modernom závode v Opave vyrobí 12 miliónov litrov zmrzliny za rok. Medzi ne patria obľúbené nanuky Mrož a Pegas, Ruská zmrzlina, zmrzlinové torty, zmrzlinové vaničky a ďalšie zmrzlinové výrobky.

Informácie pre spotrebiteľov nájdete na www.primazmrzlina.sk
Páči sa Vám Prima zmrzlina? Sledujte ju na Facebooku

So všetkým okolo predaja zmrzliny Vám pomôže Prima Team
Aktuálny sortiment nájdete v e-shope mojBidfood.sk pod značkou Prima


 

Tradičná zmrzlina

Výroba zmrzlín Prima začala už pred rokom 1989. Dodnes sa väčšina zmrzlín Prima vyvíja a vyrába v závode Bidfood Opava z prvotriednych surovín. Medzi ne patrí tvaroh, smotana, jogurt alebo čerstvé ovocie.

Dnes je Prima významnou pôvodnou značkou. Svojim zákazníkom prináša kvalitnú zmrzlinu s obľúbenými príchuťami. Najžiadanejšia z cca 15 príchutí kopčekovej zmrzliny s veľkým náskokom zostáva vanilková, po nej nasledujú čokoládová a oriešková.

Klasika versus novinky

Prima zmrzlina kladie dôraz na zachovanie klasického sortimentu i jeho obohacovanie o moderné príchute.

Pred každou sezónou prichádza s novinkami a takmer zakaždým sa aspoň z jednej stane hit!

Prečítajte si článok: Extrémni Mroži


Zmrzlina vyrobená s láskou

Vlajkovou loďou Primy sú zmrzliny Mrož, ktoré patria medzi najpredávanejšie značky. Obľúbenosť tejto skupiny výrobkov neustále rastie. Naviac je každoročne výrazne reklamne podporovaná.

Ďalšou populárnou skupinou sú výrobky skupiny Pegas, kde sa Prima snaží prinášať kvalitnú smotanovú zmrzlinu. K najobľúbenejším zmrzlinám patri taktiež Prima Ruská zmrzlina a detské zmrzliny.

Bavte sa s Prima zmrzlinou na www.primahry.eu

Prima zmrzlinový pohár | kompozice čokolády

Impulzné výrobky, rodinné balenia alebo gastro vane?

Široký sortiment zmrzlín pokrýva požiadavky všetkých segmentov trhu. V maloobchode sú zmrzliny Prima jednou z najobľúbenejších značiek ako v impulzných výrobkoch, tak v rodinných baleniach. Samozrejme i v segmente HoReCa, kde majú mraziace boxy Prima, sa impulzná zmrzlina veľmi dobre predáva.

Najvia však Gastro prevádzky odoberajú gastro vane na kopčekovú zmrzlinu (2,5 l až 4,5 l). Pripravujú z nej dezerty a poháre. Zmrzlinu podávajú taktiež ako prílohu k palacinkám alebo zákuskom.

 Katalóg Zmrzliny Prima 2017


Predstavujeme Vám nový katalóg zmrzlín Prima na rok 2017. Okrem tradičných zmrzlín Prima prinášame do novej zmrzlinovej sezóny aj množstvo nových nápadov a tipov. Jedným z nich je nová rada kopčekových zmrzlín inšpirovaná talianskou remeselnou zmrzlinou pod značkou La Panna.

Tradične prichádzame s novými zmrzlinami pod značkami Mrož a Pegas Premium a v neposlednom rade rozširujeme ponuku jednoporciových dezertov Prima.
 


Zmrzlinové menu La Panna 2017


Pripravili sme pre Vás nový exkluzívny rad zmrzlín. Moderné a známe chute celej Európy inšpirované letom!
 Menu Jednoporciové dezerty Prima 2017

Lahodné zmrzlinové dezerty so špeciálnou receptúrou alebo v špeciálnom balení. Sladká bodka určená pre hostí, ktorí dávajú prednosť neobvyklému, ale skvelému záveru Vášho menu. 


Menu Kávové osvieženie Prima 2017
 

Menu Koktejlové osvieženie Prima 2017

 

Menu Milkshake osvieženie Prima 2017