Celoročné osvieženie

Koniec leta sa už nezadržateľne blíži, avšak my máme spôsob, ako zmrzlinovú sezónu predĺžiť. Nechajte sa inšpirovať chuťami, ktoré spojila značka Prima, a ponúknite svojim zákazníkom mrazivé potešenie po celý rok.

Zmrzlinu zbožňuje hádam každý. Je jedno či ide o dieťa alebo dospelého človeka. Zmrzline len málokto povie nie. A potom sú medzi nami aj takí, ktorým je leto prikrátke a najradšej by si ju dopriali vždy. Tak prečo im to nesplniť? Značka Prima, preslávená nanukmi Mrož a Pegas, zostavila tri menu, v ktorých skombinovala zmrzlinu s kávou, mliekom či šľahačkou a alkoholom. Vytvorila tak mrazivé pokušenie, ktoré si môžeme dopriať či už na letnej terase alebo v útulnej kaviarni.

Mliečne pokušenie

milkshake_menu.jpgZmrzlina, mlieko, šľahačka, poriadne veľa topingu, farebné zdobenie či ovocie. Trendy lahôdka, ktorej vaši zákazníci nebudú vedieť odolať. Prima tu spojila svoju čokoládovú, jahodovú, malinovú a vanilkovú zmrzlinu s mliekom a vytvorila rad milkshakeov, ktoré potešia hlavne mladých návštevníkov vášho podniku.

Chceli by ste aj vy svojim zákazníkom namixovať takéto mliečno – zmrzlinové pokušenie? Značka Prima zostavila kompletnú ponuku milkshakeov. Stačí ju už len predstaviť zákazníkovi a môžete si byť istí, že zmrzlina zostane celoročným lákadlom.

Kávový doping

kava_menu.jpgKáva je ranný budíček. Káva je dôvod dať si na chvíľku pauzu. A čo je spojenie kávy a zmrzliny? Niečo, čomu sa nehovorí NIE! Tento chladivý nápoj v sebe spája potrebnú dávku energie aj kofeínu. Nielen, že prebudí zmysly, ale vytvorí aj chvíľku oddychu, ktorú si vaši zákazníci doslova vychutnajú.

Tak, ako si zákazník objedná šálku kávy za každého počasia, môže si vždy dopriať aj zmrzlinu. Stačí, ak spojíme chute oboch dokopy. Z kávového menu od značky Prima môžete svojim zákazníkom ponúknuť  Ľadové karamelové Caffé Latte so šľahačkou, Vanilkové Frappé alebo Ľadovú kávu so šľahačkou a zmrzlinou, v ktorej môžu kombinovať chute podľa želania a podľa dennej ponuky zmrzlín. Ktorá z nich láka Vás? 

Mrazivý koktejl pre dospelých

koktejl_menu.jpgNa tento koktejl je potrebné štipku odvahy, vek aspoň 18 rokov a sobotňajší večer. Ide totiž o netradičné spojenie alkoholu so zmrzlinou. Chuť ostrosti alkoholu sa na jazyku mieša so sladkosťou zmrzliny a vytvára tak neočakávané spojenie, ktoré zláka nejedného zákazníka.

Zaraďte do svojej ponuky aj niečo netradičné. Niečo, čo je lákavo hriešne, no pritom vašim zákazníkom ulahodí. Prima vo svojom menu Koktejlové osvieženie spojila chute ovocných sorbetov s vodkou, šumivým vínom a tequillou.  Obohatíte aj vy svoju ponuku o tento netradičný koktejl?

Prezrite si celú ponukou nanukov, kornútkov a rodinných vaničiek od značky Prima!

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.