Novinky

Pečivo je neodmysliteľnou súčasťou takmer každej kuchyne po celom svete. Nie vždy je však čas či možnosť stať sa pekárom. Našťastie existuje spôsob, ako si dopriať lahodné pečivo bez nutnosti pečenia.
V kralupskej baliarni čerstvých rýb Bidfood sa stretli dva zaujímavé úlovky. Na prianie zákazníkov Fresh Fish Service prišiel zo Srí Lanky tuniak žltoplutvý "Yellowfin" a zo Španielska cenený tuniak modroplutvý "Bluefin".
Vážení obchodní partneri,
prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2024.
Ak by sme prirovnali e-shop k autu, tak nový model má výkonnejší motor, uvezie viac vecí a ľudí, naviac pohodlnejšie a bezpečnejšie k cieľu. Karosériu má podobnú, moderne zaguľatenú a väčšina ovládania zostala kvôli orientácii na pôvodnom mieste. Nový e-shop pozýva všetkých na predvádzacie jazdy, pokiaľ ten aktuálny pôjde do šrotu.
Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo sa deje s ovocím a zeleninou po zbere?
Zima je obdobím vareného vína a punču. V chladnom období sú to ideálne nápoje na zahriatie.
Vynikajúca chuť jahňacieho mäsa má svoje miesto v takmer každej svetovej kuchyni. Medzi hlavné dôvody, prečo jahňacie z Bidfoodu zaradiť častejšie do nášho jedálnička, patrí ekologický chov na najčistejších miestach planéty a prospešnosť pre naše zdravie. Navyše oproti baraniemu nevonia jahňacie mäso tak výrazne a je tak prijateľné aj pre deti.
Tenučké zemiakové placky s charakteristickými tmavými pľuzgierikmi nepatria len k husi, kačici alebo bravčovému. Lokše sú univerzálna príloha, ktorá sa hodí taktiež k slaným bezmäsitým i sladkým jedlám alebo k polievke. Obľubu si získavajú aj v rýchlom občerstvení.
I keď sme lídrom na trhu v zásobovaní potravín, cítime zároveň aj spoločenskú zodpovednosť pomáhať. Ako úspešná spoločnosť si uvedomujeme, že by sme mali podporovať tých, ktorí to potrebujú.
Ruku v ruke s moderným logom Nowaco prichádzajú nové obaly. Prvých 10 maloobchodných balení mrazených zelenín a ovocia sa už novými obalmi chváli v obchodoch, ďalších 30 sa zmení čoskoro. Najdôležitejšie však je, čo sa ukrýva vo vnútri.