Elegancia v kuchyni

Rondón. V súčasnosti povinná výbava nejedného kuchára. A to nielen z hľadiska ochrany pri práci, ale takisto ho môžeme vnímať aj ako reprezentačný prvok, ktorý šéfkuchárovi dodáva prestíž. Dajte si záležať na tom, aby aj vaši šéfkuchári nosili kvalitné oblečenie. Objednať ho môžete aj u nás!

Aj pre kuchárske oblečenie platí estetika, módne trendy a upravený vzhľad. Už v minulosti kuchári dbali na svoj výzor. Typické pre nich boli kuchárske uniformy, zástery a nesmela chýbať ani žiarivo biela čiapka. Takisto dnes je na tento faktor kladený vysoký dôraz, a preto si šéfkuchári môžu vyberať spomedzi materiálov, strihov, farieb a dokonca aj vzorov. Jednoducho je to tak, že aj napriek tomu, že rondón je v prvom rade ochranný prvok, slúži zároveň  aj ako módny doplnok každého kuchára.

Kuchárske módne trendy

Rondón je pri práci v kychyni nevyhnutným odevom.V súčasnosti aj kuchársky rondón podlieha módnym trendom – kuchári si môžu zvoliť z celého radu farieb, strihov, dĺžky rukávov či materiálu. Čierna farba vzbudzuje nádych luxusu a prestíže. Farebné prevedenie – napríklad červená či žltá, môže odrážať charakter reštaurácie, v ktorej kuchár pracuje. Avšak, biela je klasika. Predstavuje čistotu kuchyne a zároveň precíznu prácu kuchára. Pri voľbe kuchárskeho rondónu by ste mali prihliadať na jeho účel. Pokiaľ je reprezentatívnym prvkom (napríklad na gastronomických udalostiach či súťažiach) dbajte nielen na jeho vzhľad, ale aj kvalitu. V prípade, že ide o primárne ochranný odev, prihliadajte na jeho funkčnosť.

Chef Works – gastro odevy s tradíciou

Chef WorksFirma, ktorá v sebe skrýva tradíciu, skúsenosť a kvalitu. Chef Works je spoločnosť, ktorá už viac ako 45 rokov vyrába a distribuuje pracovné oblečenie pre gastro priemysel, pričom sa snaží zachovávať svoje krédo: Ponúknuť zákazníkom výrobky najvyššej kvality za rozumnú cenu. Oblečenie značky Chef Works charakterizuje nielen kvalita a pohodlie, ale takisto aj štýlovosť, módny materiál a výnimočné detaily. V tomto oblečení je skombinovaný klasický profesionálny vzhľad so zmyslom pre kreativitu a charakteristickým štýlom.

Rondóny, zástery, nohavice

Ako najväčší dodávateľ tovaru do gastronómie sme do svojej ponuky zahrnuli aj odevy pre kuchárov. Môžete si tak u nás objednať nielen rondóny, ktoré sú jednoznačne základným prvkom kuchárskej uniformy, ale takisto aj zástery a nohavice.

RondónDo nášho portfólia sme sa snažili zaradiť také gastro oblečenie, z ktorého si vyberie každý. Práve preto v našej ponuke kuchárskeho oblečenia dominuje biela a čierna farba. Vybrať si môžete podľa svojich preferencií krátky alebo dlhý rukáv. Výhodou týchto modelov je ich univerzálnosť a funkčnosť, no zároveň aj elegancia a reprezentatívnosť. Jednoduchý dizajn vám dáva možnosť doplniť rondón o vami vybrané ozdoby, ako napríklad vyšívané meno kuchára, názov reštaurácie či odznaky.

Kuchárske nohavice.Kuchársku uniformu dopĺňajú takisto nohavice. V našej ponuke si môžete vybrať elegantné čierne, ktoré vhodne doladia ako čierny, tak aj biely rondón a spolu vytvoria vhodný reprezentatívny odev. V ponuke sú aj šedo-biele kockované nohavice ako univerzálny doplnok k rondónu. Prednosťou tejto kolekcie nohavíc je predovšetkým ich pohodlnosť vďaka pružnému pásu.

Kuchárska zásteraKu kuchárskemu remeslu neodmysliteľne patrí aj kuchárska zástera. Tú u nás nájdete vo viacerých prevedeniach. Základná biela farba je samozrejmosťou, no vybrať si môžete aj z čierno-bieleho pruhovaného modelu alebo denimovej verzie v čiernom a modrom prevedení. Do ponuky sme zahrnuli nielen zástery po pás, ale takisto zástery so zaväzovaním okolo krku.

Prezrite si kompletný sortiment kuchárskeho oblečenia na našom e-shope mojBidfood.sk

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.