Pivetti...múky na prípravu cestovín

Talianska kuchyňa patrí medzi najobľúbenejšie kuchyne na svete. Je chutná, jednoduchá, voňavá a pestrá. Spoznajte jej čaro a pripravte tie najlepšie cestoviny vďaka múke, ktorú pre Vás vozíme priamo z Talianska od spoločnosti Pivetti.

Molini Pivetti

História rodinnej firmy Molini Pivetti siaha až do roku 1895, kedy Valente Pivetti postavil svoj prvý parný mlyn na mletie múky. Motto spoločnosti z provincie Ferrara v regióne Emilia-Romagna znie "Stabilná vysoká kvalita a ekologický produkt".
Obilie na múky Pivetti sa pestuje iba vo vybraných oblastiach provincií Modena, Ferrara a Bologna, ktoré sú známe výrobou najkvalitnejšej mäkkej pšenice. Ako jediná talianska firma má Molini Pivetti medzinárodný certifikát CSQA kontrolujúci celý proces od úrody na poli po spracovanie obilia v mlyne. Výsledné cestá sa ľahko spracovávajú, sú vláčne a elastické.

Múky na cestoviny


Múka na cestoviny ROSA

Múka ROSA je ideálna na výrobu tradičných čerstvých cestovín. Stačí pridať len vajcia a vodu. Múka je navrhnutá tak, aby sa s ňou dalo pracovať ručne aj v stroji. Pridaním žĺtkov získa zmes krásnu zlatožltú farbu. Vhodná aj na dvojité varenie cestovín. 

Semolinová múka DALIA

Múka „Sfoglia Gold Dalia“ sa získava zo starostlivo vybranej domácej tvrdenej pšenice. Je vynikajúca na výrobu čerstvých a suchých semolinových cestovín za použitia stroja.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.