Zástupca vedúceho skladu - Nové Mesto n/V

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Ponúkaný plat (brutto): Mesačná hrubá mzda 1 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame:

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • zabezpečená bezplatná doprava v rámci NMn/V - Bidfood
  • pravidelné navyšovanie mzdy
  • príplatky nad rámec zákonníka práce
  • vitamíny, čaj
  • možnosť nákupu potravinového tovaru vo firemnom bufete
  • odmena za odporúčanie zamestnanca 450 € (vybrané pracovné pozície)
  • odmena za 10 a 20 ročné pracovné jubileum
  • príspevok na športovú alebo oddychovú činnosť
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na svadbu
  • multisport karta
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kultúrne a športové aktivity pre zamestnancov
  • zvyšovanie kvalifikácie na náklady spoločnosti

Náplň práce

  • zabezpečenie plynulého chodu zvereného oddelenia
  • vykonávanie a kontrola inventúr
  • kontrola a vyhodnocovanie správnosti nahrávaných záruk a uloženia tovaru v komorách
  • plánovanie rozpisu zmien a dovoleniek
  • vyhodnocovanie chybovosti vo zverenom úseku
  • zastupovanie vedúceho skladu počas jeho neprítomnosti
  • práca v 1-zmennej prevádzke

Požadujeme

  • skúsenosť v riadiacej pozícii
  • prax v sklade
  • prax s VZV
  • ochota pracovať v chladnom prostredí - ochranný odev zabezpečený
  • dobré pracovné návyky
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

Zaujala Vás naša ponuka a radi by ste sa o tejto pozícii dozvedeli viac?

Pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedený e-mail alebo vyplňte priložený formulár a my sa Vám čoskoro ozveme :)

Kontaktná osoba: Zuzana Tomašovič Ivanová

Email: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Telefón: + 421 903 417 171

Iba jeden súbor.
5 MB limit.
Povolené typy: doc, docx, odf, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx, jpg, png.

Údaje z tohto formuláru slúžia iba ku kontaktovaniu záujemcu a nie sú ďalej spracovávané. Polia označené (*) sú povinné.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr