Vodič nákladného vozidla do 7,5 tony - Vígľaš

Miesto práce: Vígľaš

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): 1 600 EUR/mesiac

Mesačná čistá mzda cca 1 300€ (mzda + príplatky + diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame:

  • vieme Vám zabezpečiť a zafinancovať prípadné chýbajúce doklady
  • priemerná čistá mzda nového zamestnanca je 1 300 €
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • každoročné navyšovanie mzdy
  • mzdové bonusy
  • príspevok na športovú alebo oddychovú činnosť
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na svadbu
  • multisport karta
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kultúrne a športové aktivity pre zamestnancov
  • zvyšovanie kvalifikácie

Náplň práce

  • rozvoz tovaru v rámci Zvolena a okolia (mrazený, chladený, suchý)
  • vykládka tovaru u zákazníkov
  • komunikácia so zákazníkmi
  • starostlivosť o pridelené vozidlo

Požadujeme

  • vodičský preukaz typu C - podmienka
  • karta vodiča, tachografová karta - výhoda
  • psychotesty – výhoda
  • zdravotná spôsobilosť - výhoda
  • prax s rozvozom - výhodou
  • flexibilita
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • bezúhonnosť

Zaujala Vás naša ponuka a radi by ste sa o tejto pozícii dozvedeli viac?

Pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedený e-mail alebo vyplňte priložený formulár a my sa Vám čoskoro ozveme :)

Kontaktná osoba: Zuzana Tomašovič Ivanová

Email: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Telefón: + 421 903 417 171

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr