Téma # Bidfood

21. júna 2022 sa v Kralupoch nad Vltavou slávnostne otvorila najväčšia a najmodernejšia baliareň rýb v strednej Európe. Práve tu bude Bidfood spracovávať tie najlepšie morské aj sladkovodné ryby a morské špeciality.
Nová obaľovacia linka pozostáva zo 16 samostatných strojov od tvarovača cez obaľovaciu sekciu s mokrými a suchými zmesami až po fritovacie a zmrazovacie tunely. Možno na nej vyrábať obaľovaný predsmažený syr, ale aj zemiakové krokety alebo pečeňové knedličky.
Spoločnosť Bidfood venuje veľkú pozornosť obnove špeciálne upravených distribučných áut, aby tovar doviezol včas a v poriadku za každého počasia. Udržanie teplotného reťazca pre skladovanie čerstvého chladeného i zmrazeného tovaru je nevyhnutné k zachovaniu kvality potravín.
Nejazdite pre tovar, privezieme Vám ho! Čerstvé, chladené a mrazené potraviny, koloniálny tovar a súvisiaci sortiment distribuujeme zadarmo po celej Slovenskej republike k 8 200 HoReCa zákazníkom a do 6 200 predajní.
Vyvíjame, vyrábame a nakupujeme tisíce potravinárskych a súvisiacich produktov. Popri ich predaju poskytujeme kompletný servis, zaoberáme sa poradenstvom a organizujeme vzdelávacie akcie. Tovar rozvážame modernými autami zadarmo po celom Slovensku do gastronomických prevádzok a maloobchodných predajní.
Vývoj nových produktov, investície do všetkých výrobných i distribučných prevádzok a neustále zdokonaľovanie procesov je pre nás nevyhnutné, pretože chceme navždy zostať na špičke medzi výrobcami a dodávateľmi potravín. To isté ponúkame i našim zákazníkom z gastronómie a maloobchodu.
Bidfood Slovakia – jednotka v distribúcii potravín do gastronómie a do tradičného maloobchodného trhu.
Od 1. januára 2017 meníme názov spoločnosti z Bidvest na Bidfood. Všetko ostatné zostáva bez zmien.