Téma # Bidfood

Spoločnosť Bidfood venuje veľkú pozornosť obnove špeciálne upravených distribučných áut, aby tovar doviezol včas a v poriadku za každého počasia. Udržanie teplotného reťazca pre skladovanie čerstvého chladeného i zmrazeného tovaru je nevyhnutné k zachovaniu kvality potravín.
Nejazdite pre tovar, privezieme Vám ho! Čerstvé, chladené a mrazené potraviny, koloniálny tovar a súvisiaci sortiment distribuujeme zadarmo po celej Slovenskej republike k 8 200 HoReCa zákazníkom a do 6 200 predajní.
Vyvíjame, vyrábame a nakupujeme tisíce potravinárskych a súvisiacich produktov. Popri ich predaju poskytujeme kompletný servis, zaoberáme sa poradenstvom a organizujeme vzdelávacie akcie. Tovar rozvážame modernými autami zadarmo po celom Slovensku do gastronomických prevádzok a maloobchodných predajní.
Vývoj nových produktov, investície do všetkých výrobných i distribučných prevádzok a neustále zdokonaľovanie procesov je pre nás nevyhnutné, pretože chceme navždy zostať na špičke medzi výrobcami a dodávateľmi potravín. To isté ponúkame i našim zákazníkom z gastronómie a maloobchodu.
Bidfood Slovakia – jednotka v distribúcii potravín do gastronómie a do tradičného maloobchodného trhu.
Od 1. januára 2017 meníme názov spoločnosti z Bidvest na Bidfood. Všetko ostatné zostáva bez zmien.