La Panna – inšpirované talianskou remeselnou zmrzlinou

Exkluzívny rad kopčekovej zmrzliny La Panna sa tento rok rozširuje o nové príchute Salted Caramel a Lemon Cheesecake. Moderné európske chute zmrzlín La Panna ohromia v pohároch a stanú sa hitom tohto leta. Ich receptúry vychádzajú z tradičnej talianskej remeselnej zmrzliny. Pri tejto značke sú samozrejmosťou nazdobené gastro vane.

"Urobiť dobrú zmrzlinu je veda,
azda najťažšia z cukrárskeho remesla."

vraví citát z 19. storočia.

520405-la-panna-creme-brulee-vana.jpg
História zmrzliny je pestrá. Kým však ľudia prišli na to, ako vyrobiť naozaj dobrú zmrzlinu, trvalo im to niekoľko storočí. Vôbec prvá písomná zmienka o výrobe zmrzliny je z dôb staroveku, presnejšie 3000 rokov pred našim letopočtom z oblasti dnešnej Číny. Možno práve odtiaľ, o mnoho storočí neskôr, si priviezol Marco Polo recept na smotanovú zmrzlinu, z ktorej sa stala dnešná svetoznáma talianska zmrzlina.

lapanna_logo_final_ruzove.jpg

La Panna sa vyrába výhradne z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Táto kopčeková zmrzlina obsahuje v​iac smotany, čokolády, orechov a ovocia než bežné zmrzliny. La Panna už na pohľad upúta zdobením a vzhľadom gastro vaní, ktoré sú jedinečné na slovenskom trhu. | www.lapanna.sk

Aktuálny sortiment nájdete na mojbidfood.sk pod značkou La Panna
Fotografie: 
Priložené súbory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalog_La_Panna_20182.15 MB
PDF icon La_Panna_Pohare_2018416.02 KB
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.