Vodič sk. C - Nové Mesto nad Váhom - Náborový príspevok vo výške 1 000 €

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Ponúkaný plat (brutto): počas zapracovávania 1 700 EUR/mesiac, priemerná mzda vodičov 2 100 EUR/mesiac

Mesačná čistá mzda zaškoľovaného vodiča cca 1 400 € (mzda + príplatky + diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame:

  • priemerná čistá mzda nového vodiča 1 400 €
  • náborový príspevok vo  výške 1 000 €
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • príspevok na športovú alebo oddychovú činnosť
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na svadbu
  • multisport karta
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kultúrne a športové aktivity pre zamestnancov
  • zvyšovanie kvalifikácie
  • ak Vám chýba niektorý z dokladov k výkonu práce, radi Vám ho pomôžeme vybaviť a zafinancovať

Náplň práce

  • rozvoz tovaru v rámci západného SVK (mrazený, chladený, suchý)
  • vykládka tovaru u zákazníkov
  • komunikácia so zákazníkmi
  • starostlivosť o pridelené vozidlo

Požadujeme

  • vodičský preukaz typu C - podmienka
  • karta vodiča, tachografová karta - výhoda
  • psychotesty – výhoda
  • zdravotná spôsobilosť - výhoda
  • prax s rozvozom - výhodou
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Zaujala Vás naša ponuka a radi by ste sa o tejto pozícii dozvedeli viac?

Pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedený e-mail alebo vyplňte priložený formulár a my sa Vám čoskoro ozveme :)

Kontaktná osoba: Zuzana Tomašovič Ivanová

Email: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Telefón: + 421 903 417 171

Iba jeden súbor.
5 MB limit.
Povolené typy: doc, docx, odf, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx, jpg, png.

Údaje z tohto formuláru slúžia iba ku kontaktovaniu záujemcu a nie sú ďalej spracovávané. Polia označené (*) sú povinné.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr