Expedícia tovaru (Skladník) - Prešov

Miesto práce: Prešov

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Ponúkaný plat (brutto): Nástupná hrubá mzda s príplatkami od 1 200 € (závisí od pozície)

Priemerná mzda 1 600€

Ponúkame:

  • priemerná čistá mzda 1 300 €
  • motivačná zložka 50 € brutto
  • príplatky nad rámec zákonníka práce
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • vitamíny, čaje
  • príspevok na športovú alebo oddychovú činnosť
  • možnosť nákupu potravinového tovaru vo firemnom bufete
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na svadbu
  • multisport karta
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kultúrne a športové aktivity pre zamestnancov
  • zvyšovanie kvalifikácie
  • školenie VZV plne hradené spoločnosťou

Náplň práce:

  • práca v chladenom alebo mrazenom sklade
  • vychystávanie tovaru na základe prijatých objednávok
  • nakládka rozvozových áut
  • balenie skladových zásob a ich príprava na expedíciu
  • vykonávanie inventúr
  • príjem a kontrola tovaru

Požadujeme:

  • oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou
  • ochota pracovať v chladnom prostredí ( ochranné pomôcky zabezpečené)
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť

Zaujala Vás naša ponuka a radi by ste sa o tejto pozícií dozvedeli viac?

Pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedený mail alebo vyplňte priložený formulár a my sa Vám čoskoro ozveme J

Kontaktná osoba: Zuzana Tomašovič Ivanová

Email: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Telefón: + 421 903/417 171

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr

Iba jeden súbor.
5 MB limit.
Povolené typy: doc, docx, odf, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx, jpg, png.

Údaje z tohto formuláru slúžia iba ku kontaktovaniu záujemcu a nie sú ďalej spracovávané. Polia označené (*) sú povinné.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr