Téma # Gastro tím

Pepitky - unikátna kombinácia strukovín a zeleniny. Prirodzene bezlepková surovina, ktorá spĺňa požiadavky moderného a zdravého stravovania. Pepitky - hit tohto roka!
Existujú kuchyne, kde moderné konvektomaty slúžia len ako obyčajná rúra?
Áno, kuchári spoločnosti Bidfood sa s tým na svojich cestách po slovenských kuchyniach stretávajú. Pritom neexistuje dôvod, prečo nevyužiť výhody nízkoteplotnej úpravy mäsa.
Otvorili sme nové profesionálne gastroštúdio v Novom Meste nad Váhom, aby sme boli bližšie k svojim zákazníkom.
Tím špičkových kuchárov podporuje spoločný cieľ – zvyšovať gastronomickú a profesijnú úroveň našich služieb. Gastro Tím Bidfood je zložený z osobností, ktorých odborové špecializácie sa navzájom dopĺňajú. Majú bohaté skúsenosti z medzinárodných kuchárskych súťaží i každodennú prax v najlepších slovenských a zahraničných reštauráciách či v inštitucionálnej gastronómii.
Už viac ako 6 rokov organizujeme v našom gastroštúdiu v Prešove množstvo kuchárskych kurzov, seminárov a prezentácií. Sledujeme svetové trendy, prichádzame s novými produktmi, inováciami a technológiami. Kurzy si našli obľubu u mnohých zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne a radi vracajú. Z dôvodu lepšej dostupnosti aj pre zákazníkov z ostatných častí Slovenska sme sa rozhodli v októbri 2019 otvoriť naše druhé gastroštúdio v Novom Meste nad Váhom. Stali sme sa tak prvým distribútorom potravín v SR s vlastnými profesionálnymi kuchárskymi štúdiami. Neustále v nich investujeme do najmodernejších technológií, aby boli kuchyne vybavené podľa posledných trendov.