Zdravé a chutné raňajky!

Viete, ktoré potraviny by na vašom stole nemali chýbať, pokiaľ túžite zdravo a chutne raňajkovať?


 

Tieto potraviny sú tou správnou voľbou pre Vaše raňajky!

  • Varené obilniny a vločky z nich

  • Celozrnné pečivo a chlieb

  • Celozrnné cereálne kaše a müsli

  • Čerstvé alebo sušené ovocie

  • Med, javorový sirup, hnedý cukor a iné sladidlá

  • Sójové mlieko, sójový jogurt, tofu ( urobte si z nich kokteil)

  • Orechy a olejnaté semená (1 – 3 lyžice)

  • Niektoré mliečne výrobky (polotučné mlieko, acidofilné mlieko, tvaroh, biely jogurt, cottage syr)

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Müsli


Medzi najobľúbenejšie jedlá, ktoré konzumujeme na raňajky určite patria chrumkavé müsli. V našom sortimente ich nájdete s kúskami čokolády, lieskovými orechmi alebo s ovocím. Stačí ich jednoducho zaliať mliekom alebo jogurtom.

Chia semienka


Tieto semienka majú bohaté zásoby antioxidantov,minerálnych látok, esenciálnych aminokyselín, omega-3 mastné kyseliny, vlákninu, kalcium, vitamín B a C, fosfor, železo atď. Pripisujú sa im mnohé zdravotné benefity, hlavne budovanie tenkých svalových vlákien, podpora kardiovaskulárneho systému, stabilizácia hladiny cukru v krvi, udržiavanie energie počas celého dňa.

Ovsené vločky


Sú zdrojom komplexných sacharidov, ktoré zasýtia na dlhý čas. Vláknina prospieva tráviacemu traktu i kardiovaskulárnemu systému. Zastúpené bielkoviny sú prospešné pre svaly, vlasy, nechty i pokožku. Vitamíny skupiny B majú nezastupiteľné úlohy pri fungovaní metabolizmu a nervovej sústavy. Železo je prevenciou anémie. V ovsených vločkách nechýbajú ani ďalšie minerály, ako napríklad selén, zinok či horčík.

Sušené ovocie

Sušené ovocie je vhodnou súčasťou zdravého jedálnička. Obsahuje rôzne vitamíny a minerály a je výbornou alternatívou sladkostí a rôznych slaných pochúťok. Sušené ovocie Vám môže dodať energiu a pomôže obmedziť sladkosti. V našom sortimente nájdete:
 
 

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.