Poctivé rybie nugety Nowaco

Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.

100% nemleté filety úplne bez kostí z aljašskej tresky sa používajú pri výrobe týchto nugiet. Vyniká v nich prirodzená chuť rybieho mäsa. Samozrejme neobsahujú glutaman, umelé dochucovadlá ani farbivá. Nugety sú obalené a predsmažené na repkovom oleji. Majú o niečo nižšiu hmotnosť než rybie prsty – jedna nugeta váži 20 g.

166966_obalovane_nugety_z_tresky.jpg

Aljašské tresky (Theragra chalcogramma) sa lovia vo vodách Tichého oceánu medzi severným Japonskom a Aljaškou. Najčastejšie sa vyskytujú v Beringovom mori. Oblasť rybolovu obdržala samostatný certifikát oblasti spĺňajúci kritériá MSC pre efektívny a udržateľný lov rýb. Tieto tresky dorastajú obvykle do dĺžky 40 až 45 cm a hmotnosti do 1,5 kg. Majú mäkšie a bledšie mäso a málo tuku.

Mohlo by vás zaujímať
Zmrzlinu najlepšie predáva slniečko, ale úplne sama sa nepredá. Je potrebné jej trochu pomôcť. Predaje zmrzliny Prima výrazne zvýši z diaľky viditeľné predajné miesto, plný mraziaci box či atraktívny vzhľad kopčekových zmrzlín vo výdajníku a menu s cenami, plný mraziaci box či atraktívny vzhľad kopčekových zmrzlín vo výdajníku. Popri spoľahlivej a kvalitnej distribúcii zmrzlín Vám preto ponúkame reklamné materiály a praxou preverené tipy, ako si jednoducho zvýšiť zisk z predaja zmrzlín.
Exkluzívny rad kopčekovej zmrzliny La Panna tento rok rozširuje Carrot Cheesecake. Moderné európske chute zmrzlín La Panna ohromia v pohároch a stanú sa hitom tohto leta. Ich receptúry vychádzajú z tradičnej talianskej remeselnej zmrzliny. Pri tejto značke sú samozrejmosťou nazdobené gastro vane.