Poctivé rybie nugety Nowaco

Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.

100% nemleté filety úplne bez kostí z aljašskej tresky sa používajú pri výrobe týchto nugiet. Vyniká v nich prirodzená chuť rybieho mäsa. Samozrejme neobsahujú glutaman, umelé dochucovadlá ani farbivá. Nugety sú obalené a predsmažené na repkovom oleji. Majú o niečo nižšiu hmotnosť než rybie prsty – jedna nugeta váži 20 g.

166966_obalovane_nugety_z_tresky.jpg

Aljašské tresky (Theragra chalcogramma) sa lovia vo vodách Tichého oceánu medzi severným Japonskom a Aljaškou. Najčastejšie sa vyskytujú v Beringovom mori. Oblasť rybolovu obdržala samostatný certifikát oblasti spĺňajúci kritériá MSC pre efektívny a udržateľný lov rýb. Tieto tresky dorastajú obvykle do dĺžky 40 až 45 cm a hmotnosti do 1,5 kg. Majú mäkšie a bledšie mäso a málo tuku.

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.