Ľahko, rýchlo a chutne

Rozmýšľate, ako doplniť či rozšíriť ponuku vo svojom podniku? Využite teplé pulty. Vďaka nim prilákate zákazníkov, ktorí ocenia, že svoje jedlo si nakombinujú presne podľa svojich požiadaviek. V spoločnosti Bidfood nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Navyše vám odporučíme dodávateľa gastrotechniky.

Každý deň by sme si mali dopriať aspoň jedno teplé jedlo.  Vďaka teplým pultom môžete pre svojich zákazníkov pripraviť nespočetné variácie mäsitých, cestovinových či zeleninových jedál, nehovoriac o kombinácii príloh. Pripravíte tak menu podľa zákazníkovho gusta!

Prečo teplé pulty?

  • Vo vašej prevádzke budú novinkou, ktorú zákazníci ocenia.

  • Zákazníkov iste poteší široký výber jedla. Doprajte im možnosť voľby a ľubovoľnej kombinácie a oni sa vám odvďačia opakovanou návštevou.

  • Už viac nemusíte riešiť požiadavky zákazníka. Jednoducho si sám vyberie to, čo chce.

Ľahko, rýchlo a chutne s Bidfoodom

Pokiaľ prevádzkujete teplé pulty alebo sa ešte len chystáte zaradiť ich do svojej ponuky, spoločnosť Bidfood vám ponúka všetko, čo k tomu potrebujete. Navyše vám na základe vlastných skúseností odporučíme a sprostredkujeme kontakt na dodávateľa gastrotechniky, a to aj s prihliadnutím na potreby vašej prevádzky a regiónu.

Vyberte si z našej ponuky ako šitej na mieru pre teplé pulty. Ich príprava vám zaberie len minimum času.

335291_polievka_kapustnica_s_klobasou_gastro.jpegPolievky

Ponúknite svojim zákazníkom na výber z fazuľovej s bravčovým mäsom, kapustnice s klobásou či z boršču. V našej ponuke nájdete aj ďalšie tradičné polievky.

340155_lasagne_bolognese_image_3.jpgHotové jedlá

Ak si chcete uľahčiť prácu, hotové jedlá sú pre vás tým správnym riešením. Vyberte si z bryndzových pirohov, lasagní či čevapčiči. Stačí len malé dotvorenie a chutné jedlo je pripravené.

landscape-1483545606-spicy-jerk-drumsticks.jpgMäso

Mäso by malo byť v ponuke každého teplého pultu, pretože často je prvou voľbou nejedného hladného zákazníka. U nás nájdete hydinu, bravčové rezne či ryby. Špecialitou je mäso pripravované metódou Sous-vide (čítaj su ví), ktoré si zachováva šťavnatosť a prirodzenú chuť. Pri jeho príprave strávite minimum času a zákazníkom ponúknete mäso, ktoré si zamilujú.

416401_grill_stredomorska_mediterran_mix.jpgPrílohy

Zemiaky, grilovaná zelenina či halušky. Vďaka širokému výberu ulahodíte každému. Výhodou príloh je, že je možné ich podávať samostatne  alebo v kombináciách. Napríklad môžete zákazníkom ponúknuť  zemiaky zmiešané s grilovanou zeleninou či restovanou slaninkou a cibuľou.

16901_100_beef_burger.jpg „Do ruky“

Svojich zákazníkov potešíte, ak im ponúknete na výber z americkej, talianskej či orientálnej kuchyne, ktorú môžu zjesť hocikde. V našej ponuke máme totiž celý sortiment produktov potrebných na prípravu hamburgeru, panini či kebabu.  

550110_menu_box_2-dielny_2.jpgJednorazový riad

Naša ponuka obsahuje celý sortiment jednorazového riadu, ktorý vám dáva možnosť zabaliť jedlo pre zákazníka. Vybrať si môžete nielen z termoboxov, ale takisto ponúkame krabičky a vrecká na hamburger, kebab a bagety, taniere a príbory či papierové utierky a obrúsky.

Priložené súbory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalóg Teplé pulty2.92 MB
Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.