Konzervy pre psov a mačky

Veľmi kvalitné konzervy Barry a Sam pre psov a Mia pre mačky vyrába česká rodinná firma Chejn. Obsahujú minimálne 95% mäsa a sú bezlepkové. Konzervy exkluzívne ponúka veľkoobchod potravín Bidfood.


Firma Chejn má viac ako päťdesiat ročnú tradíciu a bohaté skúsenosti s výrobou krmív pre psov a mačky. Tradícia výroby krmiva vznikla na základe chovu bernardínov, ktorým sa p. Chejn, majiteľ firmy, viac ako tridsaťpäť rokov zaoberá.

Mäsové konzervy sú vyrábané z mäsa zvierat určených na ľudskú spotrebu. Mäso je dodávané denne, čerstvé, chladené a ihneď spracovávané. Vďaka unikátnej výrobnej technológii a spracovaniu čerstvých surovín si mäso zachováva maximálne množstvo živín a hlavne typickú chuť a vôňu. Obsah mäsa v konzervách je viac ako 95%, zvyšok dopĺňajú rastlinné bielkoviny ako ryža, ovsené vločky či kukurica, bylinky a zelenina. Všetky výrobky sú BEZLEPKOVÉ.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
PET FOOD

604002 | Sam vanička pre psov mix

604002 Konzerva pre psov Sam MIX

Hovädzia - Lahodná mäsová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručia prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler je pre lepšie trávenie, zdravú kožu a oči. Bazalka povzbudí činnosť ľadvín a ukľudňuje.

Kuracia - Obľúbená mäsová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti dodávajú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín, červená repa dodá vitalitu a posilňuje organizmus, oregano zaručí lepšie trávenie a dobrú náladu.


 

604001 Salám pre psov Barry MIX

Hovädzia - Lahodná mäsová konzerva pre psov, s 604001 |  Barry saláma pre psov mixhovädzím mäsom, pivovarskými kvasnicami pre lepšiu srsť a s medovkou pre bezproblémové trávenie a dobrú náladu. Neobsahuje lepok, a preto je ľahko stráviteľná. S dostatkom prírodného kolagénu a nenasýtených mastných kyselín prirodzene sa nachádzajúcich v mäse.

Kuracia - Chutná a výživná mäsová konzerva pre psov s kuracím mäsom. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, lososový olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Neobsahuje lepok, a preto je ľahko stráviteľná. S dostatkom prírodného kolagénu a nenasýtených mastných kyselín prirodzene sa nachádzajúcich v mäse.


 

604052 Konzerva pre mačky Mia604051 | Mia hovädzia vanička pre mačky | 604052 | Mia kuracia vanička pre mačky

Hovädzia - Chutná mäsová konzerva pre mačky. Dusené hovädzie, lososový olej bohatý na Omega 3 a 6 mastné kyseliny a taurín, to všetko zaistí pohodový život Vašej mačky.

Kuracia - Šťavnatá konzerva pre mačky. Lahodné kuracie, lososový olej bohatý na Omega 3 a 6 mastné kyseliny a taurín, to všetko zaistí pohodový mačací život.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.