Bidfood Gastroteam

Trápia Vás vysoké straty, plytvanie surovinami, nesprávna príprava jedál či slabé zručnosti personálu? Odpoveďou na Vaše problémy je náš Gastro Team.


Bidfood | Gastroteam

Vďaka našim 20 ročným skúsenostiam na trhu slovenskej gastronómie vieme, že vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie personálu na prevádzkach patrí k najväčším problémom u našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli pomôcť tento problém riešiť a participovať na vzdelávaní personálu.

Vytvorili sme tím odborníkov pod vedením Mareka Madzika - šéfkuchára Bidfood Slovakia. Náš starostlivo vybraný tím odborníkov je zložený z 13 špičkových kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Každý člen gastroteamu bude zároveň špecialistom na konkrétnu skupinu výrobkov z nášho širokého sortimentu.

Veríme, že náš špičkový tím kuchárov Vám poskytne cenné rady na prevádzkach, či už pri zostavovaní nového menu, úprav receptúr, kalkulácií, ergonómie pracovného prostredia či celkovej efektivity prevádzky. Tím odborníkov je pripravený Vás oboznámiť s novými trendmi svetovej gastronómie, čerpajúc z priamej účasti na svetových kongresoch, výstavách a medzinárodných súťažiach. Preto neváhajte a kontaktujete svojho obchodného zástupcu, ktorý Vám poskytne bližšie informácie a  dohodne stretnutie s kuchárom. Naši kuchári k Vám radi prídu, pomôžu a poradia ako zefektívniť Vašu prevádzku.

 

Celý tím kuchárov nájdete v sekcii Gastro team. 

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.