Rybí trh na kolesách

Garancia čerstvosti, profesionálny osobný prístup a výber podľa želania. Sú toto aj vaše podmienky pri nákupe rýb? Fresh Fish Service spĺňa každú z nich. Naservírujte svojim zákazníkom čerstvú rybu ulovenú na šírom mori. U nás v Bidfoode sme presvedčení o tom, že oceníte kvality tejto služby. Nechajte si čerstvosť priviezť priamo k vašim dverám.

Fresh fish servicePoznáte triky na rozpoznanie čerstvosti rýb ako farba žiaber či zakalenie očí? Pri službe Fresh Fish Service ich viac nepotrebujete. Úpravu či servírovanie čerstvej ryby ocení nielen kuchár, ale aj zákazník. Jej chuť je výraznejšia, lahodnejšia a nemusíte sa obávať žiadnych konzervačných látok.

U nás, v spoločnosti Bidfood, sa snažíme prinášať produkty čo najvyššej kvality. Viac než 20 rokov dovážame morské ryby, kôrovce a mäkkýše z rôznych častí sveta. Nejde len o európske krajiny ako Nórsko, Francúzsko, Holandsko a Grécko. Chceme, aby ste na svojom stole mohli servírovať ryby z celého sveta, a preto ich letecky dovážame aj z Kanady či Indonézie.

Od nákupu po predaj...

Nahliadnite do celého procesu od nákupu rýb až po ich dovoz priamo k vám. Presvedčíme vás, že služba Fresh Fish Service sa právom pýši tým, že ponúka kvalitu a čerstvosť.

1. Nákup

lov rýb na šírom moriRyby, ktoré vám ponúkame, nakupujme na rybích burzách na morskom pobreží, kde domáci rybári dodávajú svoje úlovky do chladených skladov. Naši nákupcovia vyberajú tie najkvalitnejšie ryby, ktoré starostlivo prehliadnu a ohodnotia, aby tak splnili všetky vaše požiadavky.

Veľkú časť z našej ponuky tvoria aj ryby, ktoré sú chované na farmách. Všetky vykonávané činnosti spojené s chovom rýb sú tu pod neustály veterinárnym dohľadom. Živočíchom je tak zabezpečený pravidelný prísun kvalitného krmiva a žijú v optimálnych životných podmienkach.

2. Doprava do ČR

Distribúcia rýb do Českej a Slovenskej republikyPri preprave čerstvého tovaru je mimoriadne dôležité uchovávať ho v správnej teplote, aby nedošlo k zníženiu jeho kvality. Preto na prevoz tovaru využívame špeciálne nákladné autá s izotermickou skriňou a chladiacim agregátom. Ryby tak pri prevoze udržiavame v optimálnej teplote 0-2 °C.

Prevoz sa pri predaji čerstvých rýb stáva kľúčovým. Naši šoféri prechádzajú pravidelnými školeniami, aby nielen zabezpečili rýchle dodanie tovaru do Českej republiky, ale tiež dokázali vždy bezchybne splniť svoju úlohu.

V prípade leteckého prevozu nakúpených rýb spolupracujeme s renomovanými leteckými spoločnosťami ako sú České aerolínie, Lufthansa a Air France. Je pre nás dôležité udržiavať vzťahy s partnermi, ktorým dôverujeme. Aby sme dokázali minimalizovať časové straty, snažíme sa využívať predovšetkým priame letecké spojenia, čím zamedzíme prekladaniu tovaru či strate kvality surovín.

3. Príprava na expedíciu

príprava rýb na expedíciuVšetky ryby sú dovážané do nášho závodu v Kralupoch nad Vltavou, kde disponujeme modernou baliarňou. Prvou úlohou vyškolených zamestnancov je skontrolovať teplotu tovaru a jeho kvalitu. Snažíme sa, aby tovar spĺňal všetky zákazníkove požiadavky. Podľa vašej objednávky ryby pripravíme a expedujeme priamo k vám starostlivo zabalené do polystyrénových krabíc s dostatočným množstvom ľadu. Tak zabezpečíme optimálne skladovacie podmienky, aby sme ryby uchovali čerstvé a nebola znehodnotená ich kvalita.

Súčasťou ponuky sú aj živé morské tvory ako homáre, langusty či kraby. Pri prevoze či manipulácii s nimi im naši pracovníci venujú zvýšenú pozornosť. Navyše, každé balenie, v ktorom sa nachádza živý tovar, je označené špeciálnou informačnou páskou „POZOR ŽIVÝ TOVAR.“ Tak sa zvýši opatrnosť pri manipulácii s ním.

4. Distribúcia v SR

Auto Fresh Fish ServiceTovar, ktorý prešiel podrobnou kontrolou a je pripravený na expedíciu, dovážame dvakrát týždenne do depa v Novom Meste nad Váhom. Takisto pri prevoze je dôležité uchovávať kvalitu rýb, a preto využívame autá s chladiacimi zariadeniami.

Cieľom je, aby boli splnené všetky zákazníkov požiadavky. Preto mu zo všetkých dodávaných rýb môžeme pripraviť filety či steaky. Zákazník si takisto môže objednať ryby v takom množstve, ktoré skutočne potrebuje, pretože pri väčšine dodávok nevyžadujeme minimálne množstvo tovaru na odber.

Fresh Fish service

Rybí trh na kolesáchAlebo ako ho voláme u nás v Bidfoode – rybí trh na kolesách. Ide o službu, ktorá je jediná na Slovensku a ktorou chceme Vám, našim zákazníkom, zabezpečiť špičkový servis pri dodávke čerstvých rýb, filiet a morských špecialít. Naše auto s označením Fresh Fish Service príde priamo k vašej prevádzke a je len na vás, aké ryby a aké množstvo si vyberiete. Oceníte, že vy sami si určujete veľkosť ryby alebo to, že si môžete overiť jej čerstvosť.

Našu službu môžete zadarmo využiť každý utorok až piatok, kedy robíme rozvoz čerstvých rýb v Bratislave a okolí, Trnave či Piešťanoch. Na východnom Slovensku si môžu Fresh Fish Service auto objednať prevádzky v Košiciach, Prešove a v Tatrách.  

Ponúknite svojim zákazníkom ryby, ktoré sú naozaj čerstvé, pretože ich k vám dovezieme už dva dni po ulovení. Prísne skladovacie podmienky umožňujú, že si priamo z nášho auta vyberiete či už morské alebo aj sladkovodné ryby.

Kontaktuje svojho predajcu a objednajte si tento jedinečný rybí trh na kolesách aj do svojej prevádzky.

+421 911 121 387  

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.