Profesionálne šľahačky Debic

Odborníci značky Debic majú dokonale pod kontrolou kvalitu smotany a vyvíjajú technológie zajtrajška. Vysoko kvalitné šľahačky Debic sú stvorené priamo pre profesionálov – kuchárov a cukrárov.

Značka Debic patrí najväčšej mliekarenskej spoločnosti na svete – FrieslandCampina. S vývojom, technológiami a výrobou širokého sortimentu mliečnych výrobkov má viac ako 140 ročné skúsenosti. 

Šľahačky Debic

Profesionáli, ktorí lipnú na dokonalosti, sa spoliehajú na šľahačky Debic v spreji. Práve Debic je priekopníkom aj lídrom v tejto oblasti. Prináša vynikajúcu našľahanú smotanu dokonalej kvality, perfektného vzhľadu a chuti.Debic šľahačka v spreji 26 % sladená, živočíšna

Vďaka novému ergonomickému sifónovému držadlu umožňuje ľahšie použitie; presné a ľahko kontrolovateľné dávkovanie, rýchle a hygienicky čisté. Výrobok sa dá bezpečne používať i po otvorení až do dátumu spotreby. Využitie nájde najmä v kaviarňach a rýchlej gastronómii, pretože smotana je už sladená.


Debic šľahačka v spreji 35 % nesladená, živočíšna 

Obsahuje 35 percent živočíšneho tuku. Pomocou ergonomického sifónového držadla sa ľahko používa, dávkovanie je presné a dobre kontrolovateľné, rýchle, čisté. Výrobok sa dá bezpečne používať i po otvorení až do dátumu spotreby, používa sa predovšetkým v kaviarňach.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.