Pražma zlatá

Jednu z najobľúbenejších stredomorských rýb Vám privážame z Chorvátska, vďaka čomu sa ryba dostane k nám na sklad už do 24 hodín od vylovenia. Teraz kúpite Pražmu zlatú za akciovú cenu!


 

Pražma zlatá  dorastá do veľkosti okolo 30 až 40 cm
a váhy zhruba do 2 kg. Telo je oválne a po stranách sploštené, nápadnými znakmi sú vysoké čelo a veľké zlaté škvrny okolo očí. Pražmu zdobí typický zlatý pás idúci od čela k očiam a zlaté prúžky na povrchu žiaber. Mäso Pražmy zlatej je na trhu veľmi oceňované: je biele, pevné a má delikátnu chuť.

Pražmu zlatú môžete teraz objednať za akciovú cenu cez svojho obchodného zástupcu, callcentrum alebo e-shop mojBidfood.sk:

Pražma zlatá 300 - 400 g/ks

Najčastejšie sa pripravuje smažením, pečením, dusením,
grilovaním. Menej vhodné je pošírovanie alebo varenie, pretože dlhšou tepelnou prípravou stráca Pražma svoju prirodzenú šťavnatosť. Menšie ryby sa môžu piecť, smažiť či grilovať v celosti, väčšie ryby je lepšie naporciovať na filety, až potom grilovať, dusiť či smažiť. Marinuje sa v citrónovej, limetkovej šťave alebo v bielom víne. Z byliniek je najvhodnejší rozmarín, kôpor, tymian, koriander. Pri grilovaní sa každá strana opeká približne 5 až 7 minút, záleží na veľkosti celej ryby alebo samotnej filety.

 

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.