Nové hranolky na doma

Popri obľúbených vlnkách do rúry prichádza Nowaco s novými veľmi kvalitnými hranolkami. Predsmažené sú na 100% slnečnicovom oleji.

V zložení hranolkov do rúry sa nachádzajú iba zemiaky a slnečnicový olej. Vďaka domácej príprave v rúre nedochádza k zbytočnému nasiaknutiu olejom, ktoré môže nastať pri dosmážaní na málo rozpálenej panvici. Kto nechce dopekať hranolky v rúre, môže zvoliť klasické rýchlejšie dosmážanie na panvici alebo najrýchlejšiu prípravu vo fritéze.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

 NOWACO Hranolky do rúry 750 g
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.