Filety bez kostí z Aljašky

 Fileta z kanadské šťuky, sladký hrášok a zeleninové pyré
Nové atraktívne obaly so značkou Nowaco ukrývajú filety z morskej šťuky kanadskej, ktoré Bidfood používa taktiež na výrobu populárnych porcií filé Nowaco. Na rozdiel od predchádzajúcich filiet sa novinka pýši kvalitou PBO, čo znamená, že filety sú úplne bez kostí.Morské šťuky kanadské (Merluccius productus) sa lovia západne od brehu Aljašky. Ryby sa zmrazia bezprostredne po výlove priamo na rybárskej lodi.

Filety z Aljašky sú bez kože a úplne bez kostí
(kvalita PBO = pin bone out). Neobsahujú aditíva ani soľ. Majú iba ochrannú glazúru, ktorá zabraňuje vymŕzaniu mäsa, čím sa zachováva jeho šťavnatosť.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum.
112034  NOWACO Filety 10 x 400 g
112050  NOWACO Filety 10 x 1 kg
102122  Filety z morskej šťuky kanadskej 1 x 6 kg

Továreň na mori

Morská šťuka sa môže loviť v severovýchodnej časti Tichého oceánu (FAO 67) iba 14 dní v roku. Spoločnosť American Seafoods, ktorá surovinu pre filé Nowaco dodáva, je držiteľom najväčšej časti ročnej svetovej kvóty na lov Morskej šťuky. Vlastní deväť obrovských rybárskych lodí, kde sa ryby spracovávajú a zmrazujú. Denne každá z lodí dokáže spracovať 300 ton rýb.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.