Divinové špeciality

Vysoko kvalitné mäso pod značkou Petron vyrába Bidfood vo vlastnom závode za prísnych hygienických podmienok pod neustálym dohľadom štátnej veterinárnej správy. Vďaka tomu si môžete byť istí, že je naše divinové mäso bezpečné!

Mäso z diviny je populárne nielen vďaka svojej výraznej chuti, ale aj preto, že je preň typický nízky obsah tuku a cholesterolu, keďže zver sa neustále pohybuje za potravou a žije v čistom lesnom prostredí.
Pre mäso z diviny je typický vysoký obsah bielkovín, nenasýtených mastných kyselín a omega 3 kyselín.

Kompletnú ponuku divinového mäso nájdete na e-shope mojBidfood.sk v sekcií: DIVINA

Pri príprave mäsa sa nechajte inšpirovať: RECEPTY

Divina Petron je:

  • Česká: zver pochádza iba z českých lesov.
  • Kvalitná: ručné spracovanie vo vlastnom spracovateľskom závode a vysoké štandardy balenia zaručujú kvalitu každého kusu.
  • Chutná: vďaka šokovému zamrazeniu nedôjde k poškodeniu svalových vlákien a mäso si zachová svoju štruktúru a chuť.
  • Kontrolovaná: v našom závode prebieha dvojitá úradná veterinárna prehliadka každého kusu – posudzuje sa stav v koži ajbez kože. Úradné veterinárne prehliadky prebiehajú iba v spracovateľských závodoch.
Viete, že...?
Divina je označenie pre mäso zveri, ktorá bola ulovaná vo voľnej prírode? Ako divina sa neoznačuje mäso zvierat chovaných na farmách. Mäso z farmového chovu má inú štruktúru ako divina v dôsledku nedostatku pohybu.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.