Pečivo Bagetier

Voňavé kaiserky a bagetky, čerstvé lístkové pečivo a minipečivo. Každý si zo širokého sortimentu mrazeného pečiva môže zostaviť dokonalú ponuku pre svojich zákazníkov. Značka BAGETIER zastrešuje výrobu a distribúciu širokého sortimentu pečiva.


 

Bidfood na svojich výrobných linkách vyrába lístkové cesto najvyššej kvality. Používa vysoko kvalitné suroviny, vďaka ktorým štruktúra cesta dosahuje až 90 vrstiev.

Obľúbené bloky a plátky predávané pod značkou NOWACO pozná určite každý. Málokto však vie, že sa v Opave z toho istého cesta vyrábajú desiatky plnených závinov, šatôčiek a hrebeňov. Naše pečivo distribuujeme do maloobchodu pod značkou Bagetier.

Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitu vstupných surovín. Pomerne zložitý ručný postup nahradili moderné výrobné mechanizmy. Proces výroby lístkového hrebeňa trvá iba 30 minút. Náplň pri lístkových hrebeňoch tvorí najmenej tretinu ich hmotnosti.

Aktuálny sortiment nájdete e-shopu mojBidfood.sk pod značkou Bagetier.

Výhody mrazeného pečiva:

  • Hygienicky balené

  • V mraziaku vždy k dispozícii

  • Možnosť' pripraviť presný počet kusov

  • Rýchla a jednoduchá príprava

  • Lákavý estetický vzhľad

  • Chuť a vôňa na nerozoznanie od čerstvého pečiva

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.


 

S otázkami ohľadom Vašej pekárne sa s dôverou obráťte na svojho obchodného zástupcu, zákaznícke centrum alebo nášho pekára - špecialistu, ktorý ochotne zaškolí obsluhu pekárne a dodá technologický postup pečenia.

Marcel KADÁŠ
pekár špecialista pre maloobchod
tel.: +421 903 259 320 
e-mail:  marcel.kadas@bidfood.skpekar@bidfood.sk

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.