NOVINKY v sortimente mrazenej zeleniny

Orientovať sa v záplave zeleninových zmesí nie je vôbec ľahké. Nové zeleninové zmesi s názvom Prílohová a Guľôčkové trio majú vďaka svojmu zloženiu jedinečnú chuť.Prílohová hlboko mrazená zeleninová zmes

Novinku uvítajú hlavne ľudia, ktorí radi vymenia tradičné prílohy, napr. zemiaky k mäsu, za niečo zdravšie. Prílohová zelenina obsahuje brokolicu, menej obvyklú baby mrkvu, hrachové lusky a oproti iným prílohovým zeleninám červenú cibuľu a žltú papriku, vďaka nim získava jedinečnú chuť. Kvalitatívne sa radí k vyššej rade – napr. ku Kráľovskej zmesi.

K výhodám patrí, rovnako ako u ostatných zmrazených zeleninách Nowaco, rýchla príprava a vysoká kvalita. Najrýchlejšia príprava je v hrnci s vriacou vodou, ktorá trvá 2 minúty. Veľmi obľúbené je aj restovanie na masle.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Guľôčkové trio

Deti túto zeleninu ocenia. V opavskom Bidveste pre deti namiešali zdravú, pritom sladkú a zábavnú prílohu. Zmes obsahuje špeciálne odrody zeleniny. Sladký hrášok, sladkú kukuricu a mrkvu parisian – alebo parížsku. Parisian mrkva vyrastá ako guľôčka a zo všetkých odrôd mrkvy je najsladšia. Po zbere sa zbaví len vňate a korienka.

Spôsob prípravy:

  • Na panvici rozpustíme 30 g masla, pridáme zeleninovú zmes a pomaly za stáleho miešania restujeme cca 10 minút.

  • Mrazenú zeleninu môžeme aj variť vo vode alebo mikrovlnnej rúre a ďalej akokoľvek upravovať.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.