Nové kapustové šaláty si zamilujete!

Hľadáte chuťovo vynikajúcu a zdravú prílohu ku grilovanému alebo pečenému mäsu? Bidfood pre Vás vyrába a distribuuje nové kapustové šaláty vo väčšom balení. 

Tajomstvo úspechu výroby dobrého šalátu spočíva v čerstvosti všetkých použitých surovín a to predovšetkým kapusty. Dôležitá je taktiež technika krájania a strúhania. Kapusta by mala byť krehká a chrumkavá. Čerstvo nastrúhaná kapusta, lahodná mrkva, cibuľa a ďalšie ingrediencie spolu s precíznou výrobnou technológiou zaručujú jedinečnú kvalitu kapustových šalátov.739154 | Kapustový šalát Coleslaw / 739163 | Kapustový šalát s chrenom


 

Nové kapustové šaláty z Opavy si zamilujete!

  • šaláty vyrábame v našej opavskej výrobe
  • osvedčené, roky preverené receptúry
  • čerstvosť všetkých použitých surovín
  • vhodné ako prílohové šaláty
Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
739154 Kapustový šalát Coleslaw 3 x 1kg
739163 Kapustový šalát s chrenom 3 x 1kg 

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.