Dobré ráno,...

Nič neprebudí tak, ako výdatné raňajky! Spravte z rána tú najkrajšiu a najchutnejšiu časť dňa. V našom portfóliu nájdete široký sortiment rôznych druhov pečiva, vďaka čomu viete pripraviť sladké, slané, teplé či studené raňajky. Vaši hostia ocenia taký široký výber a každý večer si povedia: „Nech už je ráno!“

Vraví sa, že raňajky sú základom dňa. Mali by byť bohaté, vyvážené a samozrejme by sme si na nich mali aj pochutiť. Viete, prečo je tomu tak?

  • Ráno treba začať pozitívne. Chutné a na pohľad príťažlivé raňajky sú tou správnou voľbou.

  • Jedlo robí ľudí šťastnými. Tak prečo nebyť šťastní hneď od rána?

  • Raňajky = energia na celý deň. Myslite na to, že vaši hostia deň strávia rôznymi aktivitami. Výdatnými raňajkami im dodáte potrebnú energiu.

 

Chrumkavý Bagetier

bagetier.jpgVašich hostí nepotešíte viac, ako keď im na raňajky naservírujete pečivo priamo vytiahnuté z pece. U nás nájdete pečivo značky Bagetier, ktoré stačí dopiecť a hosťom môžete ponúknuť chlieb či bagety s chrumkavou kôrkou a lístkové záviny s teplou náplňou.

Chlieb náš každodennýpecivo_image_2.jpg

Nenadarmo naši predkovia vítali svojich hostí chlebom a soľou. Chlieb je pre náš národ priam posvätným pokrmom. Servírujte svojim hosťom pšenično-ražný alebo farmársky chlieb. Je tak dobrý, že ho môžu konzumovať aj samotný.

Raňajky z Francúzska

335943_kornbageta_fitness_single.jpgAj keď sú bagety typické pre Francúzov, stali sa obľúbeným  pečivom na raňajky aj u nás. Nechajte svojich hostí vybrať si či majú chuť na veľkú alebo malú bagetu, svetlú, tmavú alebo fitness so semiačkami. V našom portfóliu nájdete rôzne druhy. Dopečením v rúre tak vytvoríte chrumkavú chuť Francúzska. A to doslovne, pretože naše bagety vozíme priamo z tejto krajiny.

Sladké ráno

croissant_mini_apricot.jpg

Aj raňajky môžu byť dezertom. Vašich hostí iste poteší sladká ponuka na bufetových stoloch, pretože len málokto by odolal čerstvým závinom s teplou náplňou, sladkým croissantom či zatočeným slimákom.

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.