Téma # Petron

Tomáš Krátký, ambasádor diviny Petron, kuchár - umelec, člen klubu Chef des Chefs, žiak Paula Bocusa. Varenie je jeho vášňou a venuje sa mu celý život. Divina podľa neho patrí do každého menu - jarného, letného, jesenného, zimného - a predovšetkým je ozdobou denného menu. A prečo si vybral značku Petron?
Divina značky Petron je dostupná celoročne. S rastúcim trendom grilovania tak už dávno nie je iba sezónnou záležitosťou.
Divina z českých lesov sa vracia do regionálnych reštaurácií a domácností. Vysoko kvalitné mäso pod značkou Petron vyrába Bidfood vo vlastnom modernom závode. Na trh dodáva cenovo dostupnú divinu v stabilnej kvalite z preverených zvierat ulovených v Čechách. Túto hodnotnú tradičnú potravinu chce Bidfood vrátiť do nášho jedálnička.
Pri spracovaní diviny v reštaurácii vznikajú mnohé úskalia, prípadne konflikty so zákonmi. Preto je výhodnejšie obrátiť sa na schválený spracovateľský závod. Ideálnou voľbou sa stáva divina pod značkou Petron. Vďaka vlastnej kralupskej prevádzke má Bidfood pod kontrolou celý proces od výkupu cez spracovanie a skladovanie až po rozvoz priamo k zákazníkom. Sme jednotkou v distribúcii diviny na slovenskom i českom trhu.