Prima zmrzlina Pegas – smotanové pokušenie

Predstavujeme Vám sortiment zmrzlín Pegas pre Prima sezónu 2017.
Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Pegas Premium

Zmrzliny Pegas Premium majú vysoký podiel smotany, ktorá tak úplne nahradzuje rastlinný tuk. Podľa druhu tvorí smotana 20 až 30% samotnej zmrzliny. Vďaka tomu sú zmrzliny veľmi jemné a majú plnú chuť.

Chrumkavú polevu všetkých zmrzlín Pegas Premium, okrem pistáciovej, tvorí mliečna alebo biela čokoláda. (Rastlinný tuk uvedený v zložení výrobkov obsahuje práve čokoláda).

Pegas Premium Cream & Raspberry, novinka sezóny 2017, ukrýva pod čokoládou smotanovú zmrzlinu s malinovým toppingom.

Retro chuť

K zmrzline Pikao, novinke 2016, sa v sezóne 2017 pridáva novinka Piknik. Pri zahryznutí do týchto zmrzlín sa vybavia spomienky na staré časy. Vo vnútri mliečnych zmrzlín sa totiž skrýva klasické Pikao alebo Piknik – známe chute z detstva.

Kornúty

Do módy sa vracajú kornúty. Vedľa tradičnej vanilkovej alebo čokoládovej zmrzliny s kakaovou polevou posypanou lístkovými orieškami si svojich priaznivcov našiel taktiež osviežujúci Pegas citrónový kornút s limetkovým toppingom.


 

ChocoMilk a RollKeks

ChocoMilk Dark je pravým pôžitkom pre milovníkov kvalitnej čokolády, pretože poleva z horkej čokolády (s obsahom 70% kakaa) schováva čokoládovú zmrzlinu. Sladší ChocoMilk v podobe tabuľky mliečnej čokolády má v sebe smotanovú a čokoládovú zmrzlinu. RollKeks je smotanová zmrzlina vo vaflovej trubičke s kakaovou polevou.

Vaničky

Pegas Vanilka sa smotanou, novinka Pegas Piknik so skutočným Piknikom alebo novinka Pegas Pikao s pravým Pikaom? Všetky sú skvelé a v kombinácii s ovocnými vaničkami Mrož jednoducho najlepšie.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.