Oblečenie pre kuchárov ChefWorks

ChefWorks je najprestížnejší a najúspešnejší výrobca profesného oblečenia pre hotely, reštaurácie a gastro na globálnom trhu, ktorého sortiment Bidfood exkluzívne distribuuje do vašej prevádzky.


 

Firma ChefWorks vyrába a distribuuje pracovné oblečenie pre kuchárov, čašníkov hotelový personál viac ako 45 rokov. Jej cieľom je poskytovať svojim zákazníkom výrobky najvyššej kvality za rozumnú cenu, preto bola právom  v roku 2014 vyhlásená za firmu ponúkajúcu najlepšiu kvalitu na trhu.

 

Značka ChefWorks exkluzívne oblieka siete hotelov ako sú Ritz - Carlton alebo Marriot. Vďaka spoločnosti Bidfood môžete doprajť svojim kuchárom a zamestnancom Vašej prevádzky kvalitné pracovné oblečenie z módneho materiálu, dotvorené výnimočnými detailami, ktoré prináša klasický profesionálny vzhľad, charakteristický štýl a kreatívny zmysel.

Oblečenie Chefworks  môžete objednávať online po prihlásení na eshope mojBidfood.sk
860402  Zástera kuchárska čiernobiela                
 860603
Nohavice kuchárske čiernobiele    
                                             
Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.