Mrazené jahody

Viete, že existuje niekoľko odrôd jahôd, ktoré sa líšia svojimi vlastnosťami?


V Číne sa napríklad pestuje odroda ALL – Star, ktorá na prvý pohľad vyzerá dobre, ale vo vnútri je plná vody. V Poľsku sa pestuje odroda Senga Sengana, ktorá nevyzerá pekne, ale je sladká a plná šťavy. My ponúkame odrodu jahôd Kamaroza, ktorá pochádza z Egypta. Tieto jahody sú krásne červené, lesklé a pevné. Sú ideálne na torty a ozdobovanie dezertov.Nowaco | jahody celé | 400011

Viete, že mráz je najlepší konzervant?

Všetka zelenina a ovocie Nowaco je zamrazené okamžite po zbere. Oproti čerstvej zelenine a ovocí je pozberaná v momente, kedy je najviac zrelá. Nedochádza k predčasnému odtrhnutiu a následnému dozrievaniu počas prevozu a skladovania. Vďaka tomu, že jednotlivé spracovateľské závody sú vybudované uprostred polí, je každá zelenina a ovocie zamrazená počas 4 hodín od zberu. Čím si uchováva všetku svoju prirodzenú šťavnatosť. Do výrobkov Nowaco sú používané tie najlepšie kusy. Tým sa zaručí, že obsahujú najviac vitamínov a minerálov.

Odporúčaná príprava mrazeného ovocia...

Väčšinu ovocia pred tepelnou úpravou nerozmrazujeme, aby z neho nevytieklo veľké množstvo šťavy. Naopak pri príprave koláčov alebo tort necháme ovocie rozmraziť a dôkladne odkvapkať.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.

405012  Jahody celé
1 x 2500 g
400011  Jahody 15 x 350 g

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.