Bidfood Expo 2018 videoklip

Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.

Tento ročník veľtrhu Bidfood Expo sa konal 21. a 22. novembra 2018 v Liptov Aréne. Počet návštevníkov prekonal 3200 osôb. Prvýkrát v kuchárskej show sme privítali dvoch michelinských šéfkuchárov Ebbeho Vollmera a Giorgia Dianu. Takisto nechýbal známy český šéfkuchár Zdeňek Pohlreich.

Novinkou na veľtrhu bola VIP reštaurácia, v ktorej mohlo viac ako 600 hostí ochutnať degustačné menu, ktoré pre nich naši šéfkuchári pripravili.

Veríme, že ste si rovnako ako my odniesli množstvo nezabudnuteľných zážitkov a skvelý pocit z vydarenej akcie. Krátky zostrih najzaujímavejších momentov Vám prinášame v dvoch videoklipoch.

Mohlo by vás zaujímať
Využite časovo limitovanú ponuku a objednávajte bravčové mäso za skvelé ceny.
Z veľmi kvalitnej rybej suroviny sa vyrábajú vynikajúce nugety, ktoré sa v gastronómii osvedčili ako hlavné jedlo i chuťovka na rautoch. Teraz prichádza verzia v maloobchodnom balení pod značkou Nowaco.