Bidfood Expo 2018 videoklip

Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.

Tento ročník veľtrhu Bidfood Expo sa konal 21. a 22. novembra 2018 v Liptov Aréne. Počet návštevníkov prekonal 3200 osôb. Prvýkrát v kuchárskej show sme privítali dvoch michelinských šéfkuchárov Ebbeho Vollmera a Giorgia Dianu. Takisto nechýbal známy český šéfkuchár Zdeňek Pohlreich.

Novinkou na veľtrhu bola VIP reštaurácia, v ktorej mohlo viac ako 600 hostí ochutnať degustačné menu, ktoré pre nich naši šéfkuchári pripravili.

Veríme, že ste si rovnako ako my odniesli množstvo nezabudnuteľných zážitkov a skvelý pocit z vydarenej akcie. Krátky zostrih najzaujímavejších momentov Vám prinášame v našom videoklipe.

Mohlo by vás zaujímať
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.
Ponúkame vám horúce limonády, ktoré zahrejú a zlepšia náladu. Spríjemnite si chladné dni a vychutnajte si naše horúce nápoje.