Zmrzlinové leto s Mrožom

Bez Mroža by leto nebolo tým pravým letom!

Mrož je symbolom leta a ikonou medzi zmrzlinami. Vďaka svojej nezameniteľnej chuti, ktorá sa skladá z kvalitných ingrediencií, si na ňom s láskou pochutnávajú deti aj dospelí. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mlieka, smotany, cukru a čerstvého ovocia - to je kombinácia, na ktorej si budete chcieť pochutnávať zas a znova.Mrož čierne ríbezle

Každý rok prichádza Mrož s novou príchuťou z pravého ovocia. A výnimkou nie je ani toto leto, ktoré láka na novinku Mrož čierne ríbezle. Sladko trpká chuť čiernych ríbezlí si spočiatku pohrá s vašimi chuťovými zmyslami a potom ich zjemní pravou smotanou a tvarohom. Zmrzlina je vyrobená z viac ako 50 % ovocia a neobsahuje rastlinný tuk, umelé farbivá ani žiadne arómy.
Jahodový Mrož

Táto známa zmrzlinová dvojica sa už niekoľko rokov drží na výslní. Jedinečné spojenie tvarohu, smotany a pravých jahôd ukrytých v tmavej alebo bielej čokoláde je to pravé osvieženie, ktoré si môžete dopriať bez akýchkoľvek výčitiek.
Mrož Marhule

Osviežujúca sladko-kyslá chuť pravých marhúľ sa mieša s vynikajúcou kakaovou polevou, ktorá vo vás zanechá nekonečný zážitok slasti.

 

Mrož Maliny a Jahody

Vyskúšajte hriešnu kombináciu výrazných malín alebo šťavnatých jahôd v neodolateľnej chrumkavej poleve. V horúcich letných dňoch bude tento mrazivý dezert tým pravým.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.