Zmena názvu spoločnosti

1. júla 2012 sme zmenili názov spoločnosti na Bidvest Slovakia.

Je tomu už dva roky, kedy sa spoločnosť Nowaco Slovakia stala súčasťou skupiny Bidvest. Jej potravinárska divízia Bidvest Foodservice je najväčším distribútorom potravín do gastronómie na svete, okrem územia Spojených štátov amerických.

Vzhľadom k úspešnému začleneniu slovenského Nowaca do tejto potravinárskej divízie, došlo 1. 7. 2012 k premenovaniu našej spoločnosti na Bidvest Slovakia. Týmto krokom sme sa zaradili spolu s Bidvest Czech republic k našim sesterským spoločnostiam napríklad vo Veľkej Británii, Holandsku, Poľsku, Austrálii, Novom Zélande, Južnej Afrike, Singapure, Arabských emirátoch, Číne a k ďalším krajinám.

Pre našich zákazníkov sa nič zásadného nemení. Celá komunikácia, kontakty vrátane IČ, distribúcia i podpora značiek Nowaco, Prima, Bagetier a Gurmet zostane rovnaká.

Ďakujeme za Vašu podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné obchodovanie.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.