Zeleninový burger luxusne aj obyčajne

Minula vás burgerová mánia, pretože nepatríte k milovníkom mäsa? S naším zeleninovým burgerom to už nie je žiadny problém a môžete tejto pochúťke tiež prepadnúť! Máme totiž pre vás vegetariánsky variant.


Dajte si prestávku od mäsa, skúste zeleninové hamburgery!


Bidfood v Opave vyrába zaujímavé zeleninové
novinky nielen pre vegetariánov a školské jedálne. Zeleninové burgery a placky majú rovnaké zeleninovo-vaječné zloženie, rozdielnu veľkosť a nespočetne veľa možností využitia.

Zeleninový burger aj placka obsahujú cca 85% zeleniny – červenú papriku, brokolicu, kukuricu, hrášok a pór. Zeleninu spája vaječná melanž. Výrobky nie sú obaľované ani predsmažené. Zaobídu sa teda bez strúhanky aj tuku. Zmrazené sa smažia vo fritéze alebo pečú v konvektomate (teplý vzduch).

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

342141 Zeleninový burger ø 11 cm
342142 Zeleninová placka ø 9,3 cm


Zeleninový burger má hmotnosť 150 g a priemer 11 cm. Servírovať ho môžete ako vegetariánsku verziu burgeru, hlavné zeleninové jedlo s prílohou (napr. zemiakovou kašou) alebo ako zeleninovú prílohu k grilovanému mäsu.

Zeleninová placka má hmotnosť 80 g a priemer 9 cm. Vhodná je do školských jedální ako hlavné zeleninové jedlo so zemiakmi alebo zemiakovou kašou.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.