Zeleninové šaláty z Opavy

Zeleninové šaláty sa tešia stále väčšej obľube. Preto sa Bidfood rozhodol investovať do ich výroby. V júli Bidfood otvoril plne automatickú výrobnú linku v Opave. Klasika aj novinky najvyššej kvality budú do konca roka úplne z vlastnej výroby.
 

Bidfood odkúpil know-how od pôvodného výrobcu. Nový opavský závod postupne od svojho otvorenia preberá výrobu kompletného sortimentu. Zeleninové šaláty s prevahou kapustových sa balia do maloobchodného balenia s logom Nowaco. Exspirácia všetkých šalátov je rovnako 30 dní od výroby.

Aktuálny sortiment šalátov nájdete na portály mojBidfood.sk v kategórii: Zeleninové a ovocné šaláty

Kapustové šaláty s majonézou

  • Coleslaw – biela kapusta, mrkva a cibuľa

Šaláty v sladkokyslom náleve

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.


Kapustový šalát Coleslaw

Skvelá príloha k steakom, pečenému, grilovanému mäsu aj ako samostatná a ľahká pochúťka na horúce letné dni. Šalát má typické zloženie šalátu Coleslaw, výbornou chuť a pôvod zeleniny: Polabská nížina; Česká republika.


 

Kapustový šalát Jarný

Výborný ako príloha k pečenému mäsu. Rovnako vynikajúci je aj ako zdravá večera za horúcich letných dní alebo "odpočinok" po vianočných sviatkoch. Suroviny na výrobu šalátov pochádzajú výhradne z Polabskej nížiny. 

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.