Základom je dobrá múka

Vychádzame v ústrety vašim potrebám, a preto v našom sortimente nájdete tú najkvalitnejšiu múku pre rôzne použitie, ktorú pre Vás vozíme priamo z Talianska od spoločnosti Pivetti, ktorý je významný výrobca múky na pizzu, cestoviny či chleba.


Viete, že...?

  • Campi Protetta Pivetti je prvá značka (certifikovaná medzinárodným orgánom CSQA), ktorý zaručuje riadenie celého dodávateľského reťazca (zo samotného poľa až po konečné mletie) a použitie len 100% kvalitného talianskeho zrna v portfóliu múk na pizzu, cestoviny a chlieb.

  • Surovina spracovaná v mlyne Molini Pivetti sa pestuje len vo vybraných oblastiach, v oblasti Bologne, Modeny a Ferrara, ktoré sú známe výrobou najkvalitnejšej mäkkej pšenice už od roku 1985.

Aktuálny sortiment nájdete na portáli mojBidfood.sk v kategórii Múka.

Cestoviny

Múka na cestoviny Rosa

Ideálna na výrobu tradičných čerstvých cestovín. Stačí pridať len vajcia a vodu. Múka je navrhnutá tak, aby sa s ňou dalo pracovať ručne aj v stroji. Pridaním žĺtkov získa zmes krásnu zlatožltú farbu. Vhodná aj na dvojité varenie cestovín.


 Semolinová múka DALIA

Múka “Stoglia Gold Dalia“ sa získava zo starostlivo vybranej domácej tvrdenej pšenice. Je vynikajúca na výrobu čerstvých a suchých semolinových cestovín za použitia stroja.

Pizza

338003 Pizza múka typu 00 Margerita

Je určená na rýchle kysnutie a okamžité použitie cesta. Vhodná na prípravu tradičnej pizze (tzv. "pizza al Taglio" = pizza na plechu) s rýchlym procesom kvasenia.


338010 Múka na pizzu Mimosa

Ideálna múka na prípravu "chrumkavej pizze" pre priame aj nepriame  použitie s dlhšou dobou kysnutia a nutnosťou nechať cesto odležať. 

Pečivo

338008 Múka na pečivo ORO

Ideálna múka na prípravu talianskeho chleba a sladkých báboviek, resp. na prípravu všetkých kysnutých výrobkov.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.