Vyššia rýchlosť, nový vzhľad...

... a veľa drobností, ktoré Vás potešia. Postupné pridávanie funkcii do e-shopu mojBidvest.sk a neustály rast zákazníkov viedli k nutnosti optimalizácii a zlepšení usporiadania ovládacích prvkov. S tým súvisí i zmena vzhľadu a nové drobnosti, ktoré uľahčujú život.

Nový mojBidvest.sk 2016

Tretia verzia na štandardnej adrese mojBidvest.sk  bude spustená od 15.3.2016.

Uvítame Vaše skúsenosti a postrehy na e-maile: spravca.eshop@bidvest.sk
Ďakujeme!

Novinky

Zobrazenie akčných produktov cez farebné ikony akcii

Vedľa prehliadania jednotlivých výhodných ponúk a akcii cez odkazy Výhodné ponuky možno zobraziť akčné produkty podľa farby ikony akcie "mince", ktoré sa zobrazujú u všetkých produktov so zníženou cenou. Kliknutím na ikonu sa zobrazia všetky produkty zo skupiny ponúk:

Produkty z výhodných ponúk

Výhodná ponuka Gastronómie a Výhodná ponuka Maloobchod.

Produkty z akcii e-shop

Akcie na týždeň, Cez e-shop lacnejšie, Výpredaj alebo všetky výrobky, ktoré možno kúpiť najlacnejšie iba cez mojBidvest.sk.

Produkty "mojaCENA"

Špeciálna cena pre Vás, napr. pre kľúčových zákazníkov.

Produkty z akcií zákazníka

Špeciálna výhodná ponuka, Akcia skupiny zákazníkov, Letáková akcia, napr. pre školské a závodné jedálne.

Radenie podľa ceny za kilogram

Na prianie zákazníkov vznikla možnosť radenia podľa ceny za kg, hoci vo veľa kategóriách produktov sú ceny za rôzne jednotky (€ / ks alebo € / kg apod.). K tomu sa pridalo radenie podľa EUR bez ohľadu na jednotku a konečne aj radenie podľa názvu produktu. Tomu predchádzalo postupné vypracovanie názvov tisícov produktov, aby radenie dávalo zmysel.

Dôležité drobnosti

"Drobná navigácia" pri receptových kalkulačných listoch Vás dovedie do všetkých adresárov s receptami, kde je príslušný recept zaradený.
Možnosť zrušiť a následne zmeniť objednávku (napr. upraviť počet balení alebo hmotnosť) cez Históriu objednávok, dokiaľ nie je objednávka spracovaná.

Prehľadnosť

Vznikol nový systém menu a ďalšie drobné úpravy ovládacích prvkov, pretože rôzne nástroje pribúdali postupne a niektoré oblasti, napr. recepty, sa rozvíjali viac ako iné. Všetko, čo bolo praktické, však zostalo na svojom mieste

Rýchlosť

Nižšiu rýchlosť e-shopu spôsobovalo, že každému zákazníkovi sa zvlášť načítajú rozdielne dáta na mieru – výhodné ponuky, ceny, recepty atď. V novom e-shope sa zaviedlo mnoho "skratiek" a postupné načítavanie dát, takže pri prezeraní reaguje rýchlejšie.

Nová verzia nie je kompatibilná s Internet Explorer 9.0 a nižšími verziami. Ide o nepodporovaný zastaralý typ prehliadača. V prípade, ak používate tento typ prehliadača, odporúčame stiahnuť si aktuálnu verziu alebo použiť iný prehliadač.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.