Vylepšenia na mojBidfood.sk 2018

Prehľadnejší katalóg produktov, rýchly prístup k šablónam a histórii objednávok, lepšie filtrovanie produktov či označenie nových výrobkov patrí k novinkám na portáli mojBidfood.sk.


Na funkčnosti, rýchlosti a vzhľadu e-shopu mojBidfood.sk sa pracuje po celý rok. Často aj na základe pripomienok užívateľov. Po elektronických faktúrach a dodacích listoch prichádzajú zmeny skracujúce cestu k zaujímavým produktom.

Uložte si http://www.mojbidfood.sk do internetového prehliadača medzi obľúbené záložky

Šablóny alebo obľúbené položky

Novým symbolom šablón je srdce, ktoré sa nachádza aj v hlavičke e-shopu. Vďaka nemu je možné sa dostať do šablón na jedno kliknutie odkiaľkoľvek. Položky do šablón sa pridajú pomocou tlačidla so symbolom srdca.

 

História objednávok

Symbol hodín v hlavičke e-shopu umožňuje skočiť priamo k zoznamu predchádzajúcich objednávok. Pri nich je možné exportovať doklady alebo po zobrazení detailov zopakovať objednávku.

 

Zobrazenie produktov, novinky a filter

Množstvo informácii u katalógového aj riadkového zobrazenia produktov potrebovalo lepšiu prehľadnosť. Okrem tlačidla so srdcom pre šablóny je teraz možné pri novo zaradených položiek objaviť symbol "new". Cez túto hviezdičku sa užívatelia prekliknú na všetky novinky zaradené za posledné dva mesiace.

 

Kvôli rýchlosti nastala zmena pri načítavaní položiek. Produkty sa načítavajú postupne, na nasledujúcu stránku sa nepreklikáva, vďaka čomu je jednoduchšie sa orientovať a porovnávať jednotlivé položky bez skákania zo stránky na stránku. K tomu pomáha prehľadnejšie filtrovanie a možnosti zaradenia.  

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.