Varte s BIDFOOD!

Bidfood Gastroštúdiá ponúkajú kuchárske i poradenské kurzy pre odbornú verejnosť a zamestnancov. Kurzy pripravuje Gastro Team Bidfood so špičkovými kuchármi. 


Moderné Gastroštúdiá Bidfood sú zamerané na prezentáciu moderných trendov v kuchyni, kuchárske ukážky, semináre a kurzy pod vedením našich odborníkov. Našim cieľom je zvyšovať úroveň slovenskej gastronómie.


Nájdete nás v dvoch slovenských mestách:

  •  Gastroštúdio Bidfood Prešov

  • Gastroštúdio Bidfood, Polus city center, Bratislava 

Hlavným cieľom je poskytovať  zákazníkom fullservis a  zvyšovať úroveň slovenskej gastronómie.Bidfood Gastroštúdio ponúka kuchárske i poradenské kurzy pre odbornú verejnosť so špičkovými kuchármi.


 

Prihlásenie na kurzy je jednoduché!

Stačí vyplniť prihlasovací formulár, ktorý nájdete v sekcii Gastroštúdio alebo kliknite tu.
Pre viac informácií kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.