Tradičné polievky chutia všetkým

Polievka je základ každého obeda. Správna polievka musí byť uvarená z dobrých a poctivých surovín. Značka Dobroty babičky Kláry preto prichádza na trh s absolútnou novinkou. Mrazené polievky stačí vyklopiť z praktického kelímku, mierne zriediť a zohriať.

Poctivo uvarené polievky


Polievky  pod značkou  Dobroty babičky Kláry si môžete vychutnať v troch verziách. Gulášová polievka sa pripravuje  z pravého silného vývaru. Chýbať v nej nemôžu celé kúsky mäsa a zemiaky. Klasická slovenská kapustnica obsahuje skutočne veľké množstvo kapusty a veľký kúsok paprikovej klobásy. Základ hustej držkovej polievky tvoria veľké, riadne preprané  a niekoľkokrát povarené držky.

 

Dobroty babičky Kláry | Gulášová polievka

 

Žiadna chémia ani náhražky, aj tým sa môžu pýšiť polievky Dobroty babičky Kláry. Obsahujú však suroviny, ktoré by každý použil doma. Vďaka šokovému zamrazeniu polievky nestratia  nič zo svojej kvality a sú kedykoľvek po ruke.

 

 

Jednoduchá príprava

Jeden kelímok (420 g) vystačí na 2 výdatné porcie. Obsah stačí vložiť do hrnca, priliať 160 ml vody a 20 minút povariť. Dobrú chuť!

Mohlo by vás zaujímať
Jahodové knedličky z tvarohového cesta s jogurtom, obaľovaný eidam v tvare dinosaura či nemleté kuracie rezne? Špeciálne pre našich malých stravníkov pripravili v opavskom Bidveste najobľúbenejšie detské jedlá.
V Opave sa vyrába certifikované jedlo so svojím príbehom. Za všetkým stoja konkrétni ľudia. Niektorí tvoria nové výrobky, iní sa podieľajú na výrobe, ďalší sa starajú o technológie a výrobné objekty. Spoločne sa môžu pochváliť najprestížnejším certifikátom kvality IFS Food. Vo výrobe hotových jedál napríklad modernizáciou podláh a novými výrobkami.