Thajská kuchyňa

Nechajte sa aj vy očariť nezameniteľnou chuťou thajskej kuchyne a pripravte s našimi produktmi tie najlepšie pokrmy!
 

Thajská kuchyňa je najzdravšia, najpestrejšia, najchutnejšia a zároveň najmenej náročná. Tradičným thajským pokrmom je, samozrejme, ryža a predovšetkým ostrá a korenistá chuť. Najpoužívanejšou surovinou je chilli, cesnak a tiež karí korenie. Stretnúť sa môžete aj s kokosovým mliekom, arašidmi a najrôznejšími - vždy čerstvými bylinkami. Z mäsa je veľmi obľúbené bravčové, hydina a predovšetkým rybie mäso a ďalšie plody mora. Medzi špeciality miestnej kuchyne patria polievky, bravčové na karí s baklažánmi, ryžové cestoviny s mäsom alebo rybou a miešaná zelenina pripravená na typickej panvici Wok.


Risolino | ryžové cestoviny

Ryžové rezance

Ryžové cestoviny Risolino sú vyrobené z tej najkvalitnejšej čerstvo mletej dlhozrnnej ryže, čím získajú svoju jemnosť a delikátnu chuť. Ich zloženie je čisto prírodné, len ryža, prírodný tapiokový škrob a štipka soli. Žiadne konzervanty, farbivá ani cholesterol. Bezgluténové cestoviny Risolino ponúkame v obľúbených tvaroch klasických cestovín. Pri dodržaní správneho postupu sa Risolino nikdy nerozvaria a nelepia.

  • bez konzervantov
  • bez farbív
  • bez cholesterolu
  • z čerstvej dlhozrnnej ryže


 

Krevety

Najobľúbenejšie morské plody. Existuje obrovské množstvo druhov  a veľkostí. Pochádzajú buď z Južnej Ameriky alebo z Ázie. Rovnako ako väčšina morských plodov sa konzumujú varené alebo inak tepelne upravené. Vhodné sú na grilovanie, varenie, pečenie, do šalátov aj kokteilov. Ich chuť podporíte vhodnými prísadami: zázvorom, cesnakom, citrónom, chilli, kvalitným olivovým olejem alebo limetkou.
 

Značenie veľkosti Kreviet:

  • čím väčší počet kreviet v balení, tým menšia kreveta
  • celé krevety počítame do kg, chvosty do libry


 

Sójová omáčka

Sójová omáčka je tradičným ázijským dochucovadlom. Má tmavo hnedú farbu a vyrába sa zo sójových bôbov. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov.


 

Kari pasta červená & zelenákari pasta

Kari pasta je nenahraditeľná ingrediencia všetkých orientálnych pokrmov. Hodí sa k rybe, ryži či zelenine. Kari pasta má netradičnú a nezameniteľnú chuť.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.

Prémiové ryžové cestoviny RISOLINO
Krevety
Sójová omáčka
Kari pasta červená & zelená
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.