Taliansky sortiment a vína

Taliansko – krajina temperamentných ľudí, obklopená priezračným morom, v ktorej sa snúbi spojenie tradície a fantázie. Považuje sa za metropolu módy a raj gurmánov. Talianska kuchyňa patrí medzi najstaršie na svete. Je chutná, jednoduchá, voňavá a pestrá.Dôležitou komoditou, ktorej Bidfood venujeme veľkú pozornosť' sú potraviny a suroviny pre taliansku gastronómiu. Dovážajú ich pre Vás od renomovaných výrobcov priamo z Talianska.

Spoločnosti sa podarilo vybudovať' stabilnú a spoľahlivú sieť produktov, ktorú neustále rozširujú a budujú. K talianskej gastronómii, ktorá sa stala veľmi obľúbenou vďaka svojej jednoduchosti, čerstvosti a kvalite použitých
surovín, neodmysliteľné patria talianske vína. 

Talianske vína - to je vášeň, temperament a moderný životný štýl.

Preto Bidfood rozšíril svoj sortiment o kvalitné vína z rôznych talianskych regiónov. Pri ich výbere je dôležitý nielen pomer ceny a kvality, ale i snaha ponúknuť zákazníkom príjemný zážitok a potešenie.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.