Talianske chladené cestoviny

Vneste do svojej prevádzky chuť Talianska! Predstavujeme Vám novinku, vyrobenú priamo v raji všetkých gurmánov. Chladené cestoviny z kvalitných talianskych surovín nájdete exkluzívne v sortimente Bidfood.
Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
705151  Špagety (Spaghetti) vaječné
705152  Extra široké rezance vaječné
705153 Široké rezance (Tagliatelle) vaječné
705172 Tortellini plnené ricottou a špenátom
705173 Ravioli plnené mäsom
705174 Cappelletti s proscuittom crudom

Armando de Angelis

Spoločnosť Armando de Angelis bola založená v roku 1983 a v súčasnej dobe vlastní už dve továrne na výrobu chladených plnených a neplnených cestovín a tretiu výrobňu na čerstvú pizzu. Ich hlavnou metódou je vyrábať tradičné cestoviny modernou technológiou.
Cestoviny sú vyrábané s využitím bronzových matríc, čím je povrch cestovín drsnejší a celkový vzhľad pôsobí prirodzenejšie, ako keby boli vyrábané domáckym spôsobom. Zároveň sa lepšie varia, na spôsob „al dente“
a lepšie nasakávajú omáčku.

  • Na výrobu cestovín je použitá kvalitná semolinová múka miešaná s pšeničnou a vajcia.
  • Suroviny na plnky do cestovín sa vyrábajú z kvalitných talianskych surovín, pri dodržiavaný presných noriem a receptúr.
  • Cestoviny su v praktickom balení, Jedno balenie zodpovedá 2 porciám.
  • Doba varenia pri neplnených cca. 3 minúty.
  • Doba varenie pri plnených cca. 2 – 4 minúty.
     
Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.