Talianske cestoviny Del Castello

Sušené semolinové cestoviny Dell Castello všetkých tvarov vrátanie obľúbených špagiet exkluzívne na Slovensku distribuuje Bidfood. Cestoviny Dell Castello z tvrdozrnnej pšenice majú vynikajúce vlastnosti pri varení, ktoré ocenia profesionálni aj príležitostní kuchári.


Kvalitné cestoviny Dell Castello sa vyrábajú zo 100% semoliny. Pri varení majú vynikajúcu odolnosť – nerozvaria sa a držia tvar. Vhodné sú aj na prípravu procesom dvojitého varenia, čo ocenia väčšie prevádzky.

Aktuálny sortiment nájdete na mojbidfood.sk v sekcii Talianske cestoviny.

Výrobcom cestovín Del Castello je talianska rodinná firma Pasta Zara, ktorú v roku 1898 založil Emanuel Bragagnolo. Dnes Pasta Zara patrí s kapacitou výroby 400 000 ton ročne k jednému z najväčších výrobcov v Taliansku. Prevádzkuje vlastný mlyn na semolinovú múku a je najväčším vývozcom talianskych sušených cestovín. Spoločnosť riadi už štvrtá generácia rodiny Bragagnolo.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
Fotografie: 
609028  Makaróny (Bucattini)
609002 Motýliky (Farfalle)
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.