SURGITAL...Vyskúšajte naše novinky!

Teraz máte aj vy možnosť presvedčiť sa o kvalitách čerstvých zmrazených cestovín! Talianske cestoviny značky Surgital kúpite exkluzívne iba v Bidvest-e!


 

Jedná sa o čerstvé a vysoko kvalitné cestoviny, ktoré sú špeciálnou technológiou šokovo​zmrazené do 30 minút.

Pri výrobe sú používané len prvotriedne suroviny: čerstvé mäso z talianskych chovov, certifikované syry, čerstvá talianska zelenina.

Semolinová múka pochádza z najlepšej talianskej pšenice, pričom cestoviny vždy obsahujú najmenej 5 vajec na 1 kg múky. 

Recept: Fiocchetti s gorgonzolou, s jahňacinou a čerstvým špenátom

Suroviny pre 4 osoby:

  • 480 g Fiocchetti gorgonzola
  • 200 g Čerstvých špenátových listov
  • Semienka horčice
  • Olivový olej Extra virgin
  • Cesnak a tymian na prípravu jahňaciny
  • 4 jahňacie hrebienky
  • Jahňací vývar
     

Postup:

Na panvici pripravíme jahňacie hrebienky s olivovým olejom, cesnakom a tymianom. Špenátové listy premiešame s olivovým olejom, soľou a horčicou. Fiocchetti uvaríme v osolenej vode, scedíme a dáme na panvicu s trochou olivového oleja a lyžicou vriacej vody. Na tanier uložíme špenátové listy, pridáme jahňacie hrebienky, fiocchetti a výpek z jahňaciny.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

  Fiocchetti with Gorgonzola cheese
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.