Sivoň arktický

Sivoň arktický (anglicky Arctic Char) je v prírode
najsevernejšie žijúca sladkovodná ryba, ktorá sa
prirodzene vyskytuje od Alpských jazier po sladké vody Islandu a Severnej Ameriky. Rovnako ako väčšina lososovitých rýb mení svoje zafarbenie na čo najviac výrazné a atraktívne.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Sivoň arktický 400 g

Ryba medzi lososom a pstruhom

Sivoň arktický je chuťovo tak trochu krížencom
medzi pstruhom a lososom, ale má iba ich najlepšie vlastnosti. Lososovi sa podobá svetlo oranžovým zafarbením svaloviny, pstruhovi pekným pevným a menej tučným mäsom. Chuťovo sivoň arktický zaručene nadchne. Vhodný je na pečenie, údenie, grilovanie, ale i pošírovanie a vysmážanie. Dokonale uvarený je vtedy, ak je ružový pri kosti.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.