Semináre školského stravovania

Spoločnosť  Bidfood Slovakia s.r.o. sa na prelome mesiacov august a september zúčastnila na ​odborných seminároch Prevencia obezity, kvalita potravín a verejné obstarávanie, ktoré už po piatykrát organizoval Slovenský zväz kuchárov a cukrárov v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre metodikov a vedúcich zamestnancov školského stravovania vo všetkých krajských mestách SR.

Záleží nám na zdraví našich najmenších, preto pomáhame zamestnancom predškolských a školských stravovacích zariadení vštepovať deťom správne stravovacie návyky a neustále prinášame nové moderné chute a vône do školského stravovania. Pre účastníkov seminárov sme pripravili ochutnávku zdravých pokrmov, ktoré boli schválené v nových materiálno-spotrebných normách pre školské stravovanie a objavia sa na jedálnych lístkoch našich materských, základných a stredných škôl.
Účastníci seminárov u nás ochutnali Králičie na zelenine, Bravčové stehno sous vide, Fazuľové brownies a mnohé ďalšie.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150. 
Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.