Šalát coleslaw si zamilujete

Krehký osviežujúci šalát coleslaw obľúbený najmä v západnej Európe a v Amerike vyrába opavský závod Bidfood od mája tohto roku. Vyskúšajte lahodný coleslaw Nowaco, ktorý sa bezpochyby stane neoddeliteľnou súčasťou aj Vášho jedálnička. 

História šalátu coleslaw  nás zavedie do Holandska, kde sa pôvodne podával teplý. Jeho názov sa po stáročia vyvíjal z holandského koolsalade, čo znamená kapustový šalát, cez koolsla, cold slaw a cole slaw až po dnešný coleslaw.


Bidfood vyrába šalát coleslaw podľa rokmi preverenej receptúry. Prevzal ju aj so spokojnými zákazníkmi od lahôdkárskej firmy, ktorá šalát vyrábala predtým. Tajomstvo úspechu spočíva v čerstvosti všetkých použitých surovín a to predovšetkým kapusty. Dôležitá je taktiež technika krájania a strúhania. Kapusta by mala byť krehká a chrumkavá. Čerstvo nastrúhaná kapusta, lahodná mrkva, cibuľa a ďalšie ingrediencie spolu s precíznou výrobnou technológiou zaručujú jedinečnú kvalitu šalátu coleslaw predávaného pod značkou Nowaco.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.

Nowaco kapustový šalát Coleslaw
 

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.